Filip84

Byla již zodpovězena otázka, není-li adminem těchto stránek Rokio (I.)?

Protože výběr „Dotaz+“, protože otázky ve formě ankety jsou tak bardzo dojebane, že by to alespoň průměrně normální člověk nedokázal, i kdyby se o to snažil. Protože Mravenec byl dnes, opětovně, dvojctihodný přispěvatel – napsal jednou, zobrazilo se dvakrát, tak jsem mu dal dva palce. Jen se obávám okamžiku, až Mravenec napíše jednou, a ono se to zobrazí 20×, protože se mi opravdu nechce dávat, na každou jeho odpověď, dvacet palců – taky jich mám 50 na den, sakra!

Na druhé straně, autisti emotikony obecně moc neradi, ne (asi jsem taky autista, tvl!)? A bardzo dojebane otázky vytvoří, vlastně, téměř jakýkoli ajťák, protože téměř jakýkoli ajťák je něco, jako Rokio, a někdy i mnohem víc!

Herr Švec, kdy už někdo konečně rozlouskne ten dotaz, který zde visí ve vzduchu, snad, už půl roku, jestli adminem těchto stránek není Rokio!?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Dávalo by to smysl, skrytej agent majíc o všem přehled, dělajíc hlupáka a přitom vykonávajíc funkci nejvyššího.

Taky se obávám, kdy dojde k násobení mé odpovědi na x20 kusů. Zatím stále držím rekord 3 ks. 😎 Alespoň myslím, že stále nebyl překonán.

Další odpovědi
zjentek

Můj dlouhodobý názor je ten, jsem tu jenom já a admini 🤷‍♂️

Dvorní šašek

Rokio? Pochybuju. 😀

Filip84

Šašek: Ale uvaž: právě bylo ustanoveno, že server je na Smíchovském nádraží, protože kdyby byl ve Vítkovicích, tak už by nebyl, protože je z kovu.

Dále bylo ustanoveno, že Rokio chodí na obědy do „jídelny na nádraží“.

Dále máme ustanoveno, že Rokio je extrémně spořivý, protože je s to vynaložit několikahodinovou námahu, aby našporoval Kč 2.00 tím, že koupí flašku lahve od kantýnských za Kč 1.00, aby jí pak v Kauflandu prodal z Kč 3.00.

Takže je vysoce pravděpodobné, že důvodem toho, proč se Ti otázka s anketou zobrazuje skrze „server error“ je to, že Rokio programoval server na levné databance, na Smíchovském nádraží, a v buffettu došlo pívo. (databanka použitá k programování zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-tohle-za-zarizeni).

Filip84

zjentek: Ale já nemohu být admin, na to jsem buďto moc inteligentní, nebo naopak blbý, těžko říct, takhle z hlavy. V každém případě, měl-li bych dělat admina, tak by mne z toho jeblo.

Chceš tím, tedy, říci, že zde nejsem?

Mravenec

Zjentku, ty jsi úplně bezmocný, sám ve světě všemohoucích adminů? 🤣

zjentek

Brablenče, přesně táák (;

Filip84

Mravenec, maje, dělaje, protože je der Agent, a proto maje. Kdyby to byla paní Agentová, nebo nebinární das Agent, tak potom by to bylo majíc, a kdyby to byla grupa agentów, tak by to bylo majíce.

U Rokiů (I. & II.) nevíš nikdy, nic, dne ani hodiny. Já už těch schisofreniků pár poznal a jsou nevyzpytatelní nikoli jestli něco (takového) udělají, to je Sicher, ale kdy, to nikdy nevíš; jde to předpokládat kolem ouplňku, plus – minus, ale nevíš. A Rokio I. si emotikony, respektive „nové funkce“ chválil… Tak?

Mravenec

Určitě máš pravdu, na přechodníky jsem zrovna chyběl, takže jediný, který znám, jsou pro ženský. Ale ono je to vlastně v dnešní době jedno. 😆

Chválil, ale neužil. Nebo jsem si alespoň nevšiml. Každopádně byl první, kdo okamžitě na tuto změnu reagoval, aniž by si této změny uživatelé stihli všimnout. 😏

Filip84

Mravenec, transgresivy v ženském rodu můžeš používat vždy a všude jedině, pokud splníš tyto dvě podmínky:

  1. musíš být členem České a slovenské studijní skupiny myšlenek Juche a
  2. musíš mít stejně „inteligentní“ Gesicht jako soudruh předseda Lukáš Vrobel, a k tomu musíš nosit ten lidově demokratický mundůr.

http://www.kldr­.info/
https://www.kldr­.info/wp-content/upload­s/2022/10/kore­a.pdf

Oni, totiž, soudruzi mají mezi sebou jednoho baču, a v bačalandštině, jak známo, jsou transgresivy, vlastně téměř výhradně, v jedné podobě, která je poněkud nápadně podobná té české ženské. No, tak si tam vyplň přihlášku, a pak můžeš. A když budeš aktivní soudruh, pojedeš do Pyongyangu, budeš delegace!

Jinak jsem přesvědčen, že adminem je Rokio I., a že server je na Smíchovském nádraží. Protože na Smíchovském nádraží je všecko a všecko možné: přistaví Venice Simplon Orient Express, nastupuje ta honorace, a vedle se válí vágus, protože Smíchovské nádraží je, zároveň, jedno z největších ubytovacích zařízení UNŽC (https://necyklo­pedie.org/wiki/UN%C5%BDC). Navíc, býval tam takový buffett, kde bývalo dobré a levné pivo, no a pak taková ta klasika jídlo, co bývá v bufetu UNŽC a Rokio I. psal, že chodí na obědy do „jídelny na nádraží“.

Zvažoval jsem, že by server mohl být i ve Vítkovicích, ale kdyby byl server ve Vítkovicích, tak by nebyl Rokio I., protože ve Vítkovicích se ztratí všecko, no a server by nebyl ještě dřív, protože je z kovu.

Mravenec

😄😄👍

Filip84

Mravenec, a je na Smíchovském nádraží ještě ten buffett?

Mravenec

Od tama se raději držím dál, nevycházím za hranice Letné a Starého města. 😁

Filip84

No, já chtěl napsat, že Rokio I. sem dá povinně fotku, a Ty se tam pojedeš podívat – jednak, jestli je tam ten buffett, a potom, jestli tam neuvidíš toho Rokia. Jenomže to padá na tom, že Rokio by sem dal fotku Doly Buster a tvrdil, že to je opravdu on.

No, tak nic, no.

Mravenec

V rámci obecného blaha a zájmu bych šetření udělal. Ale přesně, dopadlo by to jako u dotazu pana 12kolemjdouc, jenž vložil fotku muže z hudební skupiny – vydávanou za svou s dotazem, zda má šanci u žen. 😐

Filip84

No… Známe svoje, ne?

Mravenec

Asi tak. 😃