zjentek

Co je tohle za zařízení?

Co s ním mohu dokázat?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Tím se programují klima-hodiny na Letné. 🌞😎

https://www.no­vinky.cz/clanek/do­maci-obri-hodiny-na-letne-odpocitavaji-cas-na-zachranu-planety-40415966

Kdybys fakt nevěděl, je to retro databanka, jinými slovy diář, organizér,… 😲

Další odpovědi
Filip84

To je databanka, ale nějaká základní, protože já jsem databanku kdysi měl, a ta měla paměť 16 kB a bylo to na ní napsáno velkým písmem, protože to bylo „něco“!

Stačí si přeložit ten „manuál“ nahoře: vkládáš telefonní číslo a jméno, takže to bude zjednodušená databanka, jakože takový elektronický telefonní zápisník.

Kajoch

Asi vysílač jasných signálů. A dokázat s ním můžeš třeba oblbovat naivní lidi.

zjentek

Kajochu, u nás říkáme ohlupovat.

zjentek

Hm, takže žádnou velkou diskotéku s tím asi neudělám 🤷‍♂️

zjentek

Tak teď budeme vidět, zda aselpoň otázka s přílohou funguje správně, ne jako ty anketní 🤷‍♂️

Filip84

To už víme, protože funguje správně tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/deje-se-vam-to-rovnez

zjentek

👍