KristýnaN

Byla bych ráda,kdyby mi na tuto otázku někdo odpověděl :)

Dobrý večer. Chtěla jsem se jen zeptat,nač jsou vlastně odpovědi.cz. Lidé tady především neustále píšou: Udělej si to sám/a. Neděláme domácí úkoly…Přivádí mě to k myšlence,že oni samotní nevědí,jak se to dělá. Třeba to tak není,jak mi za chvíli určitě někdo vysvětlí,ale je to můj názor. Myslím,že je to tady udělané,aby si lidé různě pomohli. Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Jistě ráda odpovím :) Samozřejmě, že to sem někdo dává,jen aby nemusel dělat vůbec nic. Ale neházejte všechny do stejného pytle. Někteří s tím potřebují pomoci,ale pokud jim napíšete,jak se to má počítat,ale bez výsledku,tak to je samozřejmě správné :)

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě je tady spousta velmi chytrých a vzdělaných lidí. Věř tomu, že tvé úlohy by bez problémů zvládli. Nechtějí je však za tebe vypracovávat proto, že úkoly dostáváš aby jsi se něco naučila. Pokud je udělá někdo za tebe , nenaučíš se nic a v životě ti to bude chybět.

Další odpovědi
casey

Toto je jeden pohled. A druhy je, ze hodne studentu je dost linych a misto, aby ukol udelali sami, to zadaji sem. Dost zdejsich lidi vedi, jak ukol vypracovat a jestli sem chodis dele, tak vis, ze dost casto zdejsi prispevatele neukazou primo vysledek, ale postup, jak se k nemu dopracovat.

anonym

Milá Kristýno, zřejmě jsi rozladěna z reakcí na tvé předchozí otázky, viz odkaz ve zdroji:
Ale správně pokládáš otázku nač jsou vlastně Odpovědi.cz?
Je smutné, že to za těch 13 měsíců sama nevíš. Tak ti trochu pomůžeme – rozhodně ne na účely, jež jim vkládáš, odtatně jasně je to napsáno v pravidlech a kodexu. Takže tady opravdu nejde o soukromý výklad nebo nějaké subjektivní interpretace, už 2 a půl roku je to striktně dáno, stejně jako na jiných stránkách. Uvědom si konečně, že je provozuje někdo, kdo je vázán zákony a svým podnikatelským záměrem, my jsme pouzí uživatelé, kteří to buď respektují nebo odejdou na speciální, např. školní weby a to tenhle rozhodně není.
Ano, lidé si tu mají pomáhat, ale radou z mnoha praktických životních situací, zkušenostmi z rodiny a vztahů apod. Není to řešitelský portál všelijakých komerčních soutěží a školních úloh. Čím dříve si to konečně uvědomíš, tím lépe.
V podmínkách je několikrát zdůrazněno, že se nejedná o žádnou sociální síť ani chat. Takových je spoustu a nic ti nebrání se na ně obrátit.
Jediné, co bys mohla na této platformě využít, je napsat komukoliv do otevřeného profilu, kdo by byl ochoten mimo stránky za tebe suplovat tvé vlastní povinnosti. To, že by ti tím poskytl medvědí službu, nemusím snad znovu opakovat.
Tak a teď se můžeš zhluboka nadechnout, sprostě si zanadávat, všechny nás kamsi poslat a až se vydejcháš, zkus napsat admini se svými stížnostmi, jací jsme hrozní a schválně uvidíš, co ti nakonec napíše.
P.S. Jak už psali jiní, je tu dost moudrých lidí ochotných pomoc, ale právě jejich moudrost spočívá i ve způsobu pomoci a rady.
Zpupných adolescentů je tu i beztak dost, snad by ses k nim nechtěla též přiřadit.
Doplňuji:
A ještě malý dodatek k podnětu od led a ReHu.
V životě také nelze jen brát, ale také dávat.
Odpovědi jsou též o vzájemné pomoci, solidaritě, reciprocitě a oboustranné aktivitě.
Za rok jediná odpověď (neužitečná) a 57 otázek (až na výjimky, samé školní), z nichž pouhá třetina označena jako zajímavé, evokuje velice silný dojem o pouhém parazitování bez minimální odezvy, vděku či ocenění snahy odpovídajících.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-o-pomoc-s-matematikou

briketka10

odpovídáme tomu čemu rozumíme a tady v zábavě, abychom se pobavili, zasmáli, to co se dá najít na netu tak vložíme odkazy, většinou se tu některé otázky opakují tak se to někomu nelíbí, ale snažíme se pomáhat..některé názory jsou ale různé..i neuži­tečné..
a ty úkoly si opravdu můžeš dělat sama !!

led

„Byla bych ráda,kdyby mi na tuto otázku někdo odpověděl“ – zaujímavá pri tom je vaša štatistika 57 otázok : 1 odpoveď. Väčšinou je to naopak, ale nevadí, nie každý vie odpovedať.
Pomáhať si treba, to je v poriadku. Pokiaľ viem, odpoviem, ale suplovať učenie a vypracovávať za niekoho domáce úlohu to nie. To isté sú aj otázky, na ktoré je možno rýchlejšie, než napísať znenie otázky, nájsť odpovede na internete, alebo pohľadom do učebnice. Múdremu napovedz a …
Aká otázka – taká odpoveď.

annas

Ještě doplním jeden z odkazů na otázku Domácí úkoly

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/domaci-ukoly-na-odpovedich

ReHu

Nebudu opakovat již zde napsané.
Ty evidentně odpovídat nikomu nechceš.

Damiana

Věř tomu, že většina z odpovídajích ví, jak na to, jen nevidí důvod, proč tě připravit o to, abys na to přišla sama.
Tohle není stránka šikanovanýšprt.cz, který pod pohrůžkou, že mu někdo před školou nabančí za to, že mistrovi třídy neudělal úkol, okamžitě zavaří mozkové závity i tužku, ale fórum poučení a zábavychtivých lidí – tak to alespoň vidím já, proto se mi tu líbí.
Btw, kdysi, když frčel Čtyřlístek, děti si často psaly Myšpulínovi o robota na domácí úkoly. Jednou jim vyhověl – od plechového panáka nafasovaly Pravidla českého pravopisu, legitimaci do knihovny a učebnice.