bolak

Byl už vypracován výzkum, kolika let se dožívají lidé v závislosti na průměrné době spánku?

Nějaký graf, kde by byly na ose X hodnoty 2h – 12h a na ose Y pak průměrný věk dožití?

Nejlepší odpověď
briketka10

zjentku,
tos mě zas zklamal !
takže já, když spím dlouho
budu žít méně let jó to jsem
dost zklamaná chjo chjo :(

Další odpovědi
zjentek

kdysi jsem měl k dispozici zajímavé grafy, kde se jasně projevilo, že déle žijící živočich spí kratší dobu, dohledám kdyžtak později
Doplňuji:
..z grafu pak vyšly optimální délky spánku

mosoj

Byl. A přišlo se na to, že řada lidí před 25 lety usnula a ještě se neprobudila.

bolak

zjentek: tak až dohledáš, tak oboduju :)