Lgee

Byl by to dobrý nápad?

Pokud když někdo dostane výjimečný trest si mohl člověk vybrat zde chce raději doživotí nebo trest smrti?

byl by to dobrý nápad?

Věta začíná vždy velkým písmenem.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kelt

hrozný nápad

Je to hrozný nápad. Někdo ti určí, co máš dělat, a když uděláš něco špatně, tak nemáš jiné možnosti. Ten zločin spáchá člověk až po tom, že udělal vše, co mohl, na co měl schopnosti, možnosti, odvahu. Každý nemá odvahu šplhat do hor, do skal, ale půjde dolů. A ty tady navrhuješ, aby skočil do vody, a utopil se, nebo aby umřel hlady.

Kryšpín

hrozný nápad

Záleží jaké má svědomí, zda Péti Klamného nebo utěkáře z Mírova.

zvonisek

hrozný nápad

ivzez

hrozný nápad

a hrozná čeština (pokud když)!

Ne, nebyl by to dobrý nápad.
A nejen v zemích, v nichž byl trest smrti zrušen.

Na tu češtinu si dejte pozor, protože Vám zde může nesrozumitelné otázky i nesmyslné ankety kterýkoliv Stříbrný (Zlatý) nahlásit (skrýt).

annas

Ad Lgee,

opakovaně vám píši i do IP, že věta, tedy otázka, začíná velkým písmenem.

Je to tak těžké pochopit? Z

Nebo mám vaše otázky nahlašovat, admin je upraví a vrátí je třeba za několik dní.

Děkuji.

nyjono

A co to má společného se zvířatama???

nyjono

Je to hlavně nesmyslná anketa.