Aditour

Budu dělat úvodní Tag – jaké otázky?

Ahoj, budu natáčet video na YT.A nevím jaké mám dat otázky, bude to moje první video.Tak pište prosím nějaké otázky.AdixxPee
Já chci to dělat baví mě to ale přemýšlím porADTE BUDETE VE VIDEU

Nejlepší odpověď
gecco

Jestliže nevíš, proč bys měl něco dělat, prostě to nedělej…
___
Jestliže chceš být společensky žádanější, věnuj se se svým zájmům – ne zájmům jiných – zájmům kterým nerozumíš, jinak budeš jen ´za blbca´…
_____________­____________
…„budete ve videu“…
ROFL…
Kdybych chtěl být „ve videu“ – tak to video natočím…
A protože jsem je ještě nenatočil, evidentně „v něm“ být nechci…
😁
Myslíš, že čekám/e, až se ozveš – a budeme panáčkovat???
😁

Další odpovědi
ivzez

Co je „úvodní Tag“? Od kdy je „Tag“ vlastní jméno?

Nevíš-li, nač se máš ptát, neptej se na nic!
Nikdy nedělej nic, o čem nevíš, jak nebo proč to děláš, vznikl by paskvil.

Kody

Neposlouchej je, určitě máš na to točit videa a než se ptát tihle lidí co umí jen shazovat ostatní radši natoč video kde se představíš a řekni jim ať ti píšou odpovědi do komentářů a následně by si mi mohl poslat jak se jmenuješ, už se těším :D

ivzez

Kody, nikdo nikoho neshazuje.
Ještě jsem neviděla dobrý výsledek v případě,
že člověk nevěděl co nebo proč dělá.
Neznalost je na výsledcích vidět/slyšet…