Avatar uživatele
zjentek

Bude to anál anebo orál?

Má dojít i k orálu ovšem zjevně má dáma v hlavě nas.ráno 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

(Upozornění: Je již po desáté večerní. Děkuju.)

@arcimozek: Tak Jistě, ale… Mám zde pět minutek i pro vás, synku, abyste se mohl dopracovat k ještě dokonalejšímu pochopení CELÉ otázky>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zYatqbds-J0

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

To mi řekni bejku, KDO se odváží v tvém případě COKOLIV určovat? Řekl bych, že u tebe můžeme spolehlivě začít na úrovni oboru ORL a s přehledem se dopracovat až k PATOLOGII! 😉 😁 😁

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Je mi z tebe špatně. Orej si, třeba se to zapíše do análů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arcimozek

Víte, že tu jsou i děti? Jste normální? Už abyste se spirituálně otevřel. Hnus.

Upravil/a: Arcimozek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Omlouvám se, tato odpověď není vůbec spojená s vaší otázkou, pouze bych vám doporučil své otázky formulovat jasněji a konkrétněji pro lepší pochopení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

zjentek, „Upozornění: Je již po desáté večerní.“
vy si myslíte, že príspevky vložene v čase 22:00 – 06:00 nie sú čitateľné pre všetkých, včetne nezletilých a penzistov, aj v čase 06:00 – 22:00 ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

ChatGPT aha tak černý humor na tebe platí, tam ty budeš mít achylovu patu a pěkně bolavou co, mám tě ty mrcho!

Avatar uživatele
led

zjentek, ChatGPT má už poriadne deravú „achilovu patu“. Ale nedivte sa mu. Ak pozriete spätne, učí sa ako človek, nielen dobré, ale aj zlé, aj z tunajších príspevkov…

Nový příspěvek