sonag

Bože kdy bude konec světa?

Nejlepší odpověď
annas

Co o konci světa píše bible?

"Bible oznamuje, jaká budou znamení druhého příchodu Ježíše Krista. Patří mezi ně zhoršující se morální stav, násilí, války, problémy v přírodě, mnohá zemětřesení, hladomor, nemoci, různá znamení na nebi, vážné ekonomické problémy…

Biblická proroctví se nikdy nemýlí a podle nich není pochyb o tom, že stojíme na konci těchto dějin. Jsme krůček od zaslíbené nové země, kde bude vládnout samotný Bůh, země plné opravdového štěstí, lásky, radosti a pokoje. Žádná smrt, nemoci a problémy. Více o Nové zemi"

http://www.do­bakonce.cz/bi­ble-o-dobe-konce

Záleží na tom, kdo věří, prootže jedině ten se do Nové země dostane.

Další odpovědi
www

Píšeš ‚Bože, kdy..‘
Sorry, ale to máš pocit, že Bůh je zde, na těchto stránkách?
Naivní otázka, běž třeba do kostela, snad ti alespoň tam Bůh odpoví 😁

anonym

Snad ti ten Bůh, kterého se ptáš, odpoví!

marci1

Běž něco dělat a zapomeneš i na konec světa. Jednou možná bude, ale teď určitě ne. 🙂

zjentek

tak to vím naprosto přesně ..až to budeš nejmíň čekat. Málokdo se připravuje na cestu, když mnohem jednodušší je vydělávat peníze a brát omamné látky

love formy

víš co užívej si života a neřeš konec světa užívej toho co je jelikož aš to příde tak to příde!

nnn1

Ježíš Kristus řekl: „O tom dni a hodině neví nikdo, ani nebeští andělé, ani Syn, ale pouze Otec.“ (Matouš 24:36). O znameních předcházející zničení ničemných (Přísloví 2:21,22) říkají např. tyto verše: Matouš 24:4–8,23,24 a 2. Timoteovi 3:1–5, 13.
Annanas: Víra nestačí. V Bibli se píše: „Jako je tělo bez ducha mrtvé, stejně tak je mrtvá i víra bez skutků.“ (Jakub 2:26)