Miroslavst

Bouřka-co to znamená?

Dnes v podvečer byla u nás pěkná bouřka. Setmělo se, lilo jak z konve a blýskalo se.
Myslíte, že to blýskání bylo příčinou bouřky nebo z důvodu voleb?
Má tam být BOUŘKA!
Že by se blýskalo na lepší časy?

Nejlepší odpověď
anonym

příčinou bylo samozřejmě mávnutí křídly motýla na opačné straně zeměkoule. Nic menšího, než právě to 🙂

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/But­terfly_effect

Další odpovědi
vecernice

Za minulého režimu jsme poručili větru ,dešti a tedˇ to neumíme.A tak musíme doufat,že po volbách to dokážeme s tím zvoleným ,novým režimem a zase to dokážem.Nyní jsem v takovém rozpoložení,že si opravdu nemyslím,že by se blýskalo na lepší časy,ale kdo ví…Třeba bude líp.

člověk

JSME JEN LID A TAK MUSÍME JEN TÁHNOU A MOŽNÁ NADÁVAT,JINAK MÁME ŠTĚSTÍ,ŽE NÁS VEVYKASTROVALI,JI­NAK BYCHOM BYLI VOLOVÉ