Avatar uživatele
Stříbrný

Bolest varlat

Syn se dnes ráno vzbudil a bolí ho varlata. Čím to může být? Mám s ním navštívit lékaře?

Doplňuji:
JIž jsem s ním byl u lékaře, je to Torze varlat (přetočené), okamžitě šel na operaci.
To co doporučuje Autacek (rozchodit) nedoporučuji, doporučuji při bolesti bez zjevné příčiny ihned vyhledat lékaře. Pokud by nebyl operován do 6 hod od začátku bolesti, o varle by přišel.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Názorná ukázka toho, jak nemá smysl spoléhat na babské až poškozující rady v oblasti medicíny a rovnou jít za profíkem, jenž je kvalifikovaný a naší pojišťovnou i placen.
ad tazatel, ač jsi tu přes 2 roky (a sám dospělý rodič), jako bys přehlédl jasná konstatování pár osvícených (např. Bohemica), kteří pravidelně varují:
"Běžte k doktorovi a přestaňte hazardovat s vlastním zdravím. Zde žádný lékař není a pokud by byl, nikdy by si nelajzl na dálku diagnózu, jež by pacienta mohla stát i život!!"
(Zřetelné prohlášení provozovatele v obchodních podmínkách, že nezodpovídá za laické rady amatérů, už nikdy nikomu nevrátí ani zdraví, ani postižení.)
Doplňuji:
Odpovědnost a záruky
1. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost a záruku za správnost obsahu na serveru Odpovědi.cz.
2. Provozovatel neručí za to, že služba bude nepřetržitá a bezchybná.
3. Provozovatel nenese žádné záruky a zodpovědnost za škody nebo újmu vzniklou na základě použití služby a obsahu na serveru Odpovědi.cz.
Závěrečná ustanovení
Tyto smluvní podmínky nabývají účinnosti dne 1.5.2009.
http://www.odpovedi.cz/…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Podle věku, který neuvádíš. Pokud je v pubertě, ať to zkusí rozchodit, kdyby bolest přes víkend přetrvávala, navštivte lékaře. Pokud existuje zjevná příčina bolesti (úder, pád) a jsou vidět i nějaké vnější změny, vyhledejte lékaře neprodleně.
Doplňuji:
pro hykam: pokud máš pocit, že je tu na portále nějaká jasnozřivá vědma, která dokáže určit diagnózu člověka, jehož ty nejsi ani schopen popsat a pak tu hýkáš, že ti bylo špatně poraděno, tak bys měl ještě sám navštívit preventivně psychiatra. Rozčiluješ se asi tak stejně, jako bys ráno konstatoval, že je ti zle, co by to tak mohlo být a navečer nám nadával, proč tě posíláme na pohotovost, když to byla jen kocovina.


Avatar uživatele
Zlatý

Tak to jste udělal velmi dobře. Vždycky je lépe navštívit lékaře, i kdyby to byla maličkost. Nevyplatí se váhat.Máte 1*. Přeji synovi brzké uzdravení.


Avatar uživatele
Zlatý

Já měl něco hodně podobného, ale u mě doktoři - profíci jak píše kolega Dr. Axl, přišli pozdě a mě varle mezitím umřelo a bylo nutno jej ušmiknout a vyhodit a mám teď poloprázdný šourek (ten pytlík u penisu) - zbylo mi jen to levé.

Kvůli tomu, že jsem "polovykastrován" mě nechtí holky. :-(

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

Reezo

Jak to tak čtu, tak dostávám sám strach o svoje nářadí. Také si preventivně zajdu na prohlídku, jestli náhodou něco není v nepořádku :-) Také výjmečně musím souhlasit s panem Axlem.

Avatar uživatele

anonym

Pročpak "výjimečně"? Píšu jen strohá fakta, s emotivními názory chatovacích otázek tohle přece nemá naprosto nic společného.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1918
Zlatý mosoj 1567
Zlatý marci1 1428
Zlatý annas 1157
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 789
Zlatý quentos 758
Zlatý Kepler 629
Zlatý iceT 579

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.