Rob15

Může bolet varle bez příčiny?

Byl jsem u urologa s bolestí levého varlete. Ten mi však po vyšetření řekl, že varle je zdravé a nic mi není. Může tedy bolet jen tak bez důvodu případně bez nějaké nemoci jako je zánět? Asi před 2 rokama jsem prodělal zánět levého nadvarlete,který byl hned úspěšně léčený a příznaky mám podobné. Mám jako pacient právo nechat se překontrolovat nebo mám věřit lékaři?

Nejlepší odpověď
Edison

Boldet se reakce na ohrožující podnět. Může však pocházet i pouze z mozku (falešná bolet). To tu nikdo nepozná. Ale na přešetření se určitě zeptat můžete. Tedy myslím lékaře. Zkusil bych obvoďáka, aby doporučil jiného lékaře, ale může to dospět až k reviznímu lékaři.

Další odpovědi
ivzez

Já bych to nenazvala „nechat se překontrolovat“.

Při pochybnostech o léčbě můžete požádat svou zdravotní
pojišťovnu, aby Vám doporučila jiného lékaře ke konzultaci.
Konzultaci hradí pojišťovna.

anonym

Edisone máte pravdu. Ale každé gramatické hrubky se chytat nemusíte. I já nějakou občas udělám. A to pak ze sebe chytávám infarkt, protože to k smrti nesnáším. 😁

Edison

Taky mě může čert vzít, když to pak po sobě vidím.. Tfuj…

Edison

Taky mě může čert vzít, když to pak po sobě vidím.. Tfuj…

Edison

Já ale nikde o žádný hrubce nic nepíšu.. Naopak… koukám, že tam mám já pár překlepů.

anonym

Ale co si to tak pročítám tak tam hrubku nevidím. No tak asi váš slovník, na který jsme všichni zvyklí.