icurusL

Bojíte se černých děr?

Následující video ukazuje, jak se k vám blíží černá díra. V komentářích lidé píšou, že je děsivé a že může jít o batofobii neboli chorobný strach z hloubek. Co si o tom myslíte vy a připadává vám ta černá díra děsivá?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HOraBP6TRVY

No, každý se bojí něčeho. Já třeba nesnáším pavouky, i když jsou malý.

Nejlepší odpověď
briketka10

Pavouků se bojím, ale těch velkých chlupatých !!

Černé díry mi strach nenahánějí je to sice věda,
ale já ji nezkoumám, ten, kdo ano, ať si starosti
dělá 😁

Další odpovědi
da ny

Nejvíce bych se bála snad lidské hlouposti, bezohlednosti, nenasytnosti, závisti či zloby… ;)
Někteří vedci spojují obavu ze vzniku nebezpečných černých děr ve spojení s „nevhodným a nebezpečným“ použitím urychlovače částic (Cern).
Černá díra:
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8Cern%C3%A1_d%C3­%ADra

Pavouky také nemusím, chlupáče už vůbec ne :D

zelí

Černých děr se nebojím, za to pavouků…joooo těch se bojím. Naštěstí jsem vynalézavý a vždy si na ně vymyslím nějákou zbraň, kterou je sejmu dřív, než oni mě :)

gecco

Pánajááána – su malé děcko, abych se bál takovéhle ptákoviny???
😁
___
Pavouci jsou fajn, i ti malí, i ti velcí… Ti velcí a chlupatí – to už jsou ´skoro´ zviřátka.
😉

marci1

Ne, nebojím. Víš co všechno existuje a kdybychom se všeho báli, tak umřeme strachem ze stresu. 🙂

Martinuss

lexx:

Černý díry samozřejmě existujou, neni to žádná hypotéza ale fakt a světlo pohlcujou z jiného důvodu než že jsou černé :)

lexx

černých děr se nebojím, je to neprokázaná hypotéza čili možná ani neexistují, nikdo je nikdy neviděl, pohlcujou prej i světlo proto jsou černé