jáára

Bohemia Energy má v televizi reklamu?

Trošku pozdě, ne?
_
Docela jim to přeju.

Odpovědi
Pepa25

Reklamy v TV nesleduju, ale dovolím si představit, že něco bylo nasmlouváno a zaplaceno, tak se to odvysílá. Podobně ještě všude možně visí předvolební plakáty, i když už je po volbách.

Disraeli

TV už řadu let nějak nesleduji, tak fakt nevím. Záleží co za reklamu to je, může to být nějaká zdřívějška, než ukončili svoji činnost.
Každopádně skončili, ale majitel odmítl tvrzení, že by zkrachovali, ale prostě jen ukončili svoji činnost kvůli tomu, aby právě nedošlo k budoucí předpokládané insolvenci spojené s náklady a též růstem cen a oni tak mohli/stihli splnit svoje závazky – tedy že by ke krachu asi došlo, kdyby v činnosti pokračovali (alespoň podle nejnovější zprávy a prohlášení majitele https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/nekrachu­jeme-veskere-zavazky-vyrovname-rika-majitel-bohemia-energy-40375026#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=KQGXlerMA7U-202110150923&­dop_id=40375026&sou­rce=hp&seq_no=3&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz).