Avatar uživatele
Pokročilý

Jaké máte zkušenosti s firmou Bohemia Energy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Dobré - bereme od nich plyn i elektřinu.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Zatím celkem dobré, ale nemám to ještě ani celý rok, platím méně jen mě naštvalo že mi poslali přeplatek z plynu a nedoplatek z elektřiny jako by to nemohli převést sami, musela jsem pro jedno na poštu a druhé psát příkaz a to jsem si myslela že budu mít méně práce když to bude vše pohromadě a mám přímé inkaso, ale PRE a plynárenská to tak dělali také tak to byli jen marné naděje. Úsporu zatím nepočítám ale ten přeplatek byl 5600,- a nedoplatek jen 185,- a to bude to podstatné.


Avatar uživatele
Zlatý

Odmítla jsem jejich nabídku na základě negativních recenzí z netu.
Například -
"Pozor na Bohemia Energy!

Varuji všechny před firmou Bohemia Energy

Uzavřel jsem smlouvu na dobu určitou na 24 měsíců s tím, že po ukočení této lhůty se tato doba mění na dobu neurčitou. Ale firma BEE v tichosti změnila svoje Všeobecné obchodní podmínky, kde je napsáno, že smlouva na dobu určitou se prodlužuje o tuto dobu a to opakovaně, pokud zákazník neoznámí firmě BEE, že nechce prodloužit smlouvu na jejich předepsaném formuláři. Já jsem na to naletěl a zaplatil smuvní pokutu 6000 Kč dle jejich nového ceníku. Tak pozor na tuto firmu, je problém ukončit smlouvu."

"!Neuvěřitelné způsoby Bohemia Energy

Bohemia Energy je naprosto nesolidní firma.Slibuje úsporu za dodanou energii ve srovnání z dasavadním dodavatelem.Nikdy to nemyslí vážně.Její ceny jsou jedny z nejdražších.Získaných zákazníků se nevaží a jednají s ními jako s nevolníky.Je to příšerná firma s příšernými způsoby.Dozrávají na trestní oznámení."

A je jich tam mnohem víc,stačí zadat do vyhledávače!

http://www.emimino.cz/…

http://www.cenyenergie.cz/…

http://www.poradte.cz/…


Avatar uživatele
Stříbrný

vždy se najdou drobnosti na všem. Osobně jsem s nimi spokojen, přesněji nadšen. Řeším vše přes skype, protože převádím plyn a elektriku za tchýně na sebe a přeplatek potřebuji dostat já na svou adresu a další problémky.
Vždy perfektně vyřešeno...


Avatar uživatele
Zlatý

Osobní ne, ale osobně znám paní, která se kvůli nim dostala do obrovských finančních potíží.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

Lízza

Už u nich nějaký čas topím, takže můžu tvrdit, že jejich přístup je faktys úplně jinej než tam kde jsem byla. Mám je přes prodejce, když u mě byl, tak mi všechno vysvětlil a ještě mi od nich volala slečna abychom si spolu všechno potvrdily. Až po chvíli mě samozřejmě začli napadat různé otázky, tak jsem si je sepsala a zavolala tomu prodejci co u mě byl, nechal mi tu na sebe na deskách kontakt. Takže jsem mu pak obratem volala a sice nebyl úplně nadšený, že na něj mám tolik dotazů, ale nenechala jsem se odbýt a na všechny dotazy jsem od něj dostala odpověď. Teď zpětně můžu hodnotit, že plyn mají vážně levnější a přístup jejich lidí je hold odvislý od toho na koho narazíte, jak osobně tak i na sluchátku. Ale za mě OKys.

Avatar uživatele
Registrovaný

manka333

Dobrý den, můžete mi poradit, co má Bohemia Energy teďka za dobrý tarif? Četla jsem na internetu, že se teďka u nich bude dát ušetřit při topení plynem, tak by mě to zajímalo, bydlíme totiž čerstvě v rodinném baráku. Díky

Avatar uživatele
Registrovaný

Jaraskop

Já s nimi mám zkušenost minimální, doma je nemám, ale hledal jsem našim novýho dodavatele přes internetový srovnávače a pak podle nich porovnával ceníky a vzešli mi z toho jako jedni s lepší cenou. Vyřizoval jsem to teda za rodiče, ale ta komunikace bych řekl, že byla minimální, ale i z toho bych teda odvodit, že asi dobrý na mě dojem udělali dobrý, teď ještě jak se to ukáže našim v praxi, to je věc další.

Avatar uživatele
Registrovaný

olek

Mají mají, my jsme na to přišli na internetu, že něco takové zavedli, cena by měla být stanovována podle ceny na burze, co jsem se díval i na jejich stránkách, tak tam k tomu mají celkem odpovídající grafy, ale přisvědčivě na mě ten tarif působil jen u plynu. Takže mám u BE jen plyn, Elektřinu jsem si nechal při starém.

Avatar uživatele
Registrovaný

Vlando

My je máme od loňska, jsme u nich s plynem na tarifu jubileum+, ale jestli mají ještě něco aktuálnějšího a levnějšího tak to fakt netušim. Tohle když jsme si nechávali kalkulovat, tak to při naší spotřebě dalo slevu zhruba 3200,- korun, ale samozřejmě je to odvislé od toho kolik protopíme, ale co vím tak jsme se co rok pohybovali na podobných hranicích. Takže zkuste kouknout na tarif jubileum+.

Avatar uživatele
Registrovaný

Pavel68

K Bohemia energy jsem nám doma energie nechal převést po tom co jsem si všinmul, že u dominanta se nám to začíná nevyplácet. Kamarád mi poradil Bohemia energy, že s nimi má dobré zkušenost u nich v baráku. Máme podobně velký barák, tak jsem si říkal, že se spotřebou to bude obdobný. Takže na základě jeho referencí jsem si to u nich nechal zřídit. A jsem za to opravdu rád, mají seriózní servis a za rok jsme to na energiích sundal cca tak o 10% dolů. Za mě zkušenosti dobrý..!

Avatar uživatele
Registrovaný

FIBE

Já jsem byl Bohemkou přesvědčen po telefonickém hovoru, abych k nim převedl energie, že mi prý jsou schopni nabídnout mnohem zajímavější cenu než mám nyní u mého stávajícího dodavatele. Tak jsem se je rozhodl vyzkoušet a po necelém roce a půl mohu konstatovat, že cenové snížení u nás opravdu nastalo a tak jsme je neváhal doporučit i zbytku naší rodiny.

Avatar uživatele
Registrovaný

Richien

Já je mám něco přes rok a celkem taky dobrý i když mám stejnou zkušenost jako paní IK, že na jedno mi přišel malý nedoplatek a na druhý přeplatek, ale nemohli to dát dohromady a vše se řešilo zvlášť. Hold je to asi tím jak má každá energie svojí smlouvu, jinak si to nedokážu vysvětlit ten jejich postup. Ale zvládlo se to a příště aspoň vím jak na to.

Avatar uživatele
Registrovaný

Diiiia

Ať si píše kdo chce co chce, nám se změna vyplatila. Je to sice risk přestoupit k tomu to alternativci, ale my si s jejich OZ prošli celou smlouvu a s ceníkem nechali udělat finanční propočet na naší spotřebu a vyšlo nám to o dobrých 4,500.- méně. Takže já dávám určitě na osobní konzultaci přímo na pobočce.

Avatar uživatele
Registrovaný

MiraRendlik

Risk nerisk, když ušetřím, tak to jaká firma je, moc neřeším. Bohemia Energy mi ušetřila a to pro mě znamená, že jsou dobří. Stručný a jasný počty.

Avatar uživatele
Registrovaný

Jirota

Počty? Ty jsem při změně dodavatele ani nedělal, ale už je to hafo dlouho co jsem měnil a pořád jsem u nich, protože nejsem za to, že je nutný změnu dělat co rok. Škoda času a Bohemka mi přijde pořád dobrá a to i v ceně.

Avatar uživatele
Registrovaný

Danyka

Já si to teda neprocházela přímo na pobočce, ale prošel to se mnou jejich obchoďák u mne doma. A přijde mi celkem komický, že jsem proto skoro nehla brvou a přišla jsem si díky téhle změně na lepší cenu. No jsem tomu klukovi vděčná, že mi s tím pomohl, sama bych se asi nikdá nerozhoupala.

Avatar uživatele
Registrovaný

Ratam

dal jsem na radu otce a přešli jsme k nim taky, otec u nich má totiž zvýhodněný tarif a proto se nám o nich zmínil, momentálně jsme u nich druhým rokem a něco jsem ušetřili, táta má sice nižší platby, ale když spočítám tátův důchod a moje výplata tak nakonec možná platím ještě míň jak on.

Avatar uživatele
Registrovaný

JarinFalta

Jj, ono je to dobrý dostat přímý reference od známýho člověka, když mám zrovna danou firmu v merku. Ušetří to pak spoustu času a ve finále třeba i peníze. Já se tak na doporučení od kámoše dostal k Bohemii, ukázal mi jeho faktury. A jako ten první přeplatek než si nechal upravit zálohy byl neskutečnej, nechápu, že ty rozdíly v cenách za energie jsou až takový. Tak jsem zvedav, jak se zadaří v naší domácnosti.

Avatar uživatele
Registrovaný

petros56

Já dám taky raději na přímé doporučení, než na nějakou reklamu z televize, kterou si může kdokoliv zaplatit. Dodavatel je zatím asi to nejvíc co jsem podle poručení změnil přes kamaráda. A bohemka zatím dobrý, doporučil dobře, ale je to zatím jen krátkodobá zkušenost.

Avatar uživatele
Registrovaný

Ka-Si

U Bohemia Energy se nám zatím daří dobře, vybrali jsme si jí kvůli jejich cenám a pokud se ceny nezmění, nemáme důvod od nich odcházet. Když něco potřebuju tak jim vždycky radši volám, nechce se mi to nikdy vypisovat na internet, to jim to raději řeknu a mám to z krku.

Avatar uživatele
Registrovaný

Morris

My jsme na ceny až tak moc nekoukali, samozřejmě, že jsme chtěli něco rozumnýho, ale dost nám záleželo na smlouvě a podmínkách. Energetický poradce nám doporučil, že je na trhu teďka dobrý tarif od Bohemia energy, kdy má zákazník cenu odvíjející se od cen na burze plus marži co si účtuje obchodník a k tomu smlouvu na dobu neurčitou. Nabídka se nám zdála hodně dobrá, tak jsme dali na doporučení našeho poradce a aktuálně čekáme až nás převedou.

Avatar uživatele
Registrovaný

manafi

Za mě velice nesolidní firma. Změní Všeobecné obchodní podmínky aniž by vás vyrozuměli a smlouvu podepsanou v roce 2009 na 24 měsíců po skončení lhůty budou automaticky převádět pokaždé na 2 roky a né jak bylo podepsáno, že po skončení se z ní stává smlouva na dobu neurčitou. Takže veliký problém s předčasným ukončením. Jedině za poplatek 6000 Kč. Kde to jsme? Jak je možné, že vás takhle můžou držet v pasti? A ceny jsou nehorázné. Všem radím, dobře si rozmyslete než k nim přejdete a přečtěte si co nejvíc recenzí !!! Většinou jsou negativní !!!!

Avatar uživatele
Registrovaný

Rotar

Taky s nimi mám dobré zkušenosti, solidně jsem s nimi ušetřil a myslím, že jde o dobrého alternativního dodavatele, který drží ceny nízko. A nechápu o jaké pasti to píšete, smlouva na dobu určitou je úplně běžná věc, která se používá i u jiných služeb.

Avatar uživatele
Registrovaný

LiborO

Souhlasím, nevím proč každej dělá s termínovanou smlouvou takovej povyk. Já jsem se smlouvou na dva roky dostal dokonce i lepší cenu, což je pro mě důležitější než jak dlouho u nich budu, když budu spokojený tak u nich stejnak budu dýl než jen ty dva roky, tak co. Řeším současnost, ne budoucnost.

Avatar uživatele
Registrovaný

stepaNek

Nechci vám brát vaše iluze, ale ono je potřeba hledět i do budoucna, pokud člověk nechce dopadnout špatně. Já proti smlouvám na dobu určitou nic nemám, ale když mi firma nabízí na neurčito, tak bych byl přeci blázen abych se dobrovolně za to samé uvazoval. Když si kdykoliv pak můžu vybrat zas někde jinde něco lepšího. OK v soušasnosti hledím na cenu, která je pro mě u Boheima energy výhodná, ale tou smlouvou myslím i n svou budoucnost. ;)

Avatar uživatele
Registrovaný

vladimír78

Já jsem se řídila tím, co je napsáno na http://bohemia-energy.eu/, zavolala na infolinku, nechala si poradit s tarifem a teď mi přijde, že je všechno v normálu. Prostě jako kdybych byla u čezu nebo u eonu. A tak jen čekám na konec roku na to, kolik s bohemia energy ušetřím - tam si myslím, že bude ten jediný rozdíl mezi "normálním" dodavatelem proudu a bohemia.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 1103
Zlatý mosoj 922
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 468
Stříbrný cukrar 332
Zlatý Kepler 275
Zlatý Hlada 258
Zlatý marci1 253
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 238

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.