štamgast

Bodla vás někdy vážka nebo šídlo?

Jak to bolí? K čemu byste to přirovnali?
Doplňuji:
Tak nekousla pro hnidopichy…

Odpovědi
anonym

Vážka ani šídlo nemají žihadlo…
;-D
Mohou jen kousnout – z dětství si pamatuju, že mne něco takového kouslo, ale že by to bolelo si nepamatuju.

Doplňuji:
Od „hnidopicha“ – počkej, až tě bodne pes…
😁
Ale k dotazu – jak už jsem psal, nepamatuju si, zda mne kousla vážka nebo šídlo, když jsem to jako děcko chytil – ale nebolelo to.
Ale kousla mne i kobylka (asi luční) – a to si teda pamatuju…!
😉

brillant

Nebodla – nemá žihadlo.

beer

Bodnutí a kousnutí je obrovský rozdíl, nikoliv hnidopyšství !!
Ano kousla mne a je to stejné, jako když tě kousne třeba ponrava, velká saranče, kobylka, velká housenka atd. Maximálně se lekneš..

jáára

ne, tohle ne, ale třeba hovado je dost nepříjemný

crafintg

je možný že mam vážku v paneláku (11 patro) uprostřed někde prahy nikde nikde řeka nebo voda (nebo něco takovýho rybník atd.).. docela mě to znervozňuje jak mi tu líta a docela si chilluje na mým monitoru