Avatar uživatele
MarcusH

Poskytnete radu na mou „bizarní“ otázku? Je mi 30 let, bydlím s rodiči, bohužel matka kontroluje např. i mé nákupy?

bizardní otázka, ale k věci. Bydlím s rodiči, včera jsem si koupil kytaru (poctivě jsem si na ni vydělal) ale teď se bojím že budou nadávat že utrácím. Paradox že dosud bydlím s rodiči ale je mi 30. Respektive matka bude zase protivná. Díky…

Bizardní otázka, ale k věci. Bydlím s rodiči, včera jsem si koupil kytaru (poctivě jsem si na ni vydělal) ale teď se boj

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, tak máš dvě možnosti: buď si vyslechnout ty kecy, anebo ve třiceti se konečně postavit na vlastní nohy a se odstěhovat …
… ano, budou nadávat, protože z jejich pohledu utrácíš, namísto toho, aby jsi šetřil na vlastní bydlení …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nesundávej kalhoty, když brod je ještě daleko. Doufám, že nejsi mamánek. Pokud vyděláváš a přispíváš na domácnost, lehce si to obhájíš. Kdyby přesto matka prskala, tak příště kup něco jí a bude to fungovat jako „shut up!“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Nechápu tvou otázku. Na co se vlastně ptáš?
Snadným řešením by bylo se přestěhovat do vlastního bydlení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

To máš blbý. A na co se ptáš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bude nadávat, ale z jiného důvodu než si myslíš. Ta hudba ani kytara samotná ji vadit nebudou spíš to, že je ti 30, oxiduješ u rodičů a myslíš jen na takové pitomosti jako je kytara, a to že tě na ní maminka nenechá hrát … to je myslím jádro sváru 🙂 ale osobně tě neznám, ber to tedy jen jako velmi rychle vytvořený první dojem.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek