Terryle

Bermudský trojúhelník do třetice :o) Kdy tam něco zmizelo/havarovalo NAPOSLEDY?

Víte někdo o nějakém nevysvětleném případu z poslední doby (třeba 20 let)? Já si na nic takového nevzpomínám a to minimálně letecké nehody sleduju docela podrobně.

Podle tohohle seznamu http://en.wiki­pedia.org/wiki/Lis­t_of_Bermuda_Tri­angle_inciden­ts se zdá, že se ty nejznámější případy děly cca do poloviny minulého století. Což ale není nic divného – letectví se rozvíjelo a havárií bylo nespočetně všude. Jen se po havárii na hlubokém moři často nenašly trosky relativně malých letadel, která navíc neměla černé skříňky.

Neříkám tím, že to není divné místo. Prý tam je divný magnetismus, což může zblbnout přístroje a vést k havárii. Teorie s metanem taky nezní úplně nesmyslně. Že by to byla souhra více drobnějších okolností plus velká pověra?

Nejlepší odpověď
anonym

http://techne­t.idnes.cz/za­hada-bermudskeho-trojuhelniku-vyresena-pry-je-to-bublina-metanu-1dp-/tec_technika­.asp?c=A100813_­132613_tec_techni­ka_pka
Doplňuji:
http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/bermudsky-trojuhelnik-radi-zde-mimozemstane-anebo-turiste.html

Další odpovědi
mojitek

ale to se nedeje jen v Bermudskem trojuhelniku.Ta­kovych trojuhelniku je vic kde se dejou dost podivne udalosti.Navic nejaky metan,to je dost chaba teorie.Svedectvi ostrilenych pilotu,namorniku atd bych nesvadel na nejaky unik metanu..
Navic „zarucene“ „logicke“ vysvetleni probehlo v platkach typu Blesk a podobne…

anonym

Si myslím,že naposledy v BT zmizely peníze,které nyní chybí v rozpočtu naší vlády!

Terryle

:o) Víte, co já nepochopím? Proč všecky diskuse kazit politikou…

Terryle

Bubco, jasne, dik za link. Sice uz jsem to kdysi cetla, ale uniklo mi, ze to psal kamarad – zkusim s nim na to zavest rec, treba doporuci nejaky fajn zdroj, abych se nemusela prodirat databazema.
To zvelicovani a nadsazovani poctu nehod a zmizeni dava docela smysl.