peterd108

Baví vás vaše zaměstnání?

Nejlepší odpověď
Drap

Ohromně, škoda že jsem nedostával důchod od dvaceti.

Další odpovědi
quentos

Ano, už jsem tu na to odpovídal a od té doby se nic nezměnilo.

led

Zamestnanie, práca, profesia… čo z toho? Zamestnanie, je podnikanie zamestnanie?
Ale aj keď práca človeka baví, profesia zaujíma, môže byť v zamestnaní nespokojný s prístupom zamestnávateľa, pracovnou dobou…
„Ako pilot strategických výškových bombardérov s ďalekýchm doletom som nadšený, keď sa ocitneme nad oblakmi. Táto práca mi dáva všetko, sen o lietaní, byť ďaleko od hlučného davu, môcť tvoriť hudbu v tichom šumení motorov, skladať básne o láske a šťasti. Byť pilotom výškových lietadiel je profesia k splnenie detských snov. Ale, budem musieť skončiť toto zamestnanie. Je mi odporné!Mám zhadzovať bomby ne detské škôlky, hrajúce sa deti,Nie, končím so zamestnaním bojového pilota.“

Kryšpín

Můj starší kolega má názor, ohromně jenom na Svatého Berouse

Edison

Baví a uspokojuje… Ale taky přiměřeně tomu neskutečně se*e. Firma fungující na nadšení a toho, že to ty lidi baví nemůže fungovat navěky…

hapiky

Koho práce nebaví, ten ráno vstává s odporem ale na výplatu čeká s napětím!

briketka10

Baví mě moc, chodím 10 let
do domácí školy a hraju si.
Ještě za to beru peníze :D

nyjono

Jasně, že jo, jinak by bylo žádoucí živit se něčím jiným. Jen … nemám zaměstnání.
Raději pracuji na sebe než na cizí.

Klaproth

Nejsem zaměstnán, pracuji sám na sebe a baví ně to.

dubraro

Zaměstnání není od toho, aby bavilo. Zaměstnání mne živí. Baví mne koníčky.

Rokio

Ano, baví. Není to sice práce na hlavní pracovní poměr, ale pořád to je výdělečná činnost.

Edison

Vy důchodci, držte huby!!! 😁

hapiky

Edison: To je neomalené. Já jsem např. také důchodce ale pracující. I když beru důchod, platím ještě daně a makám víc, než mnozí teenaigři

Edison

Hlavně to měla být nadsázka… Ale moc se nepovedla. ☹ Bylo to myšleno tak, že vám, důchodcům se to mluví a dokonce vybírá…

briketka10

taky budeš, taky budeš 😁

Edison

Už aby to bylo… Nebudu v práci dýl ani o minutu!!

led

Edison, len vás varujem, ako penzista nebudete mať toľko času ako si možno teraz myslíte. Za predpokladu, že nebudete len tak sedeť pri klávesnici, ale budete chcieť to všetko čo ste si predstavovali počas penzie urobiť, navštíviť, pozrieť. Prepáčte, už nemám čas, nestíham, beží mi čas, som predsa na dôchodku…

Edison

Nejde o čas… Na to kašlu… jde jen o to, že budu moc dělat co skutečně budu chtít (a na co mít).