Avatar uživatele
anonym

Baví Vás rybaření?

Muj muz a syn jsou tim posedli,a mne kdyz uz vytahnou k vode,tak ja nechytam,ale bud pletu ci hackuji a stihnu toho vic udelat nez doma.Mame vsichni nejaky ten uzitek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5177 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mně je tato záliba vcelku lhostejná.Ale chápu,že spoustě lidem vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Můj manžel chodil dřív na ryby, teda dokud měl čas a taky než si našel jiný koníček. Říkal, že je to trochu moc drahé poslední dobou. Ale myslím, že měl hlavně rád, že byl chvíli v klidu, jen tak si seděl u vody a čekal na „čudlu“ a mohl si přemýšlet o čem chtěl a byl to jenom jeho čas. Hlavně určitě oceňoval ten klid, který člověku mnohdy skoro chybí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zuzik

můj kamarád ten chodí téměř furt na ryby a sttašně ho to baví. Má na to strašně moc pomůcek a už chytil hromadu ryb. a já si taky myslím že to musí bejt žůžo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Také jsem rybařil ale kvůli zaměstnání mi nezbývá moc času.Nejedná se mi ani tak o ryby,jako o to povolit na udici brzdy číst si nebo vychutnávat klid.Rybaření mne baví ale už to není co to bývávalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nevím, mám touhu to zkusit.Je to prý nádhera pokud tomu propadnete ,je to láska na celý život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mě bavilo, když jsme s bráchou, jako děti, zašli v lese k rybníku, utrhli jsme si kousek klacku, uvázali vlasec, napíchli žížaličku a čekali. Zhruba za 10 let co jsme na chalupu jezdli jsme chytili jednu malou rybičku 😁
Jinak jsem to nepochopila, sedět jen tak nečinně a čekat, jestli nááááhodou se něco nechytne, to bych nemohla. Radši budu půl dne běhat po lese a hledat houby a idkybych nic nenašla, tak jsem byla aspoň v pohybu.
Jinak proti rybářům nic nemám 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny555

Přesto,že jsem celoživotní akvarista,tak rybaření mě nic moc neříká,myslím to dlouhé vyčkávání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Jako malý jsem k tomu měl naprostý odpor. Nutil mě k tomu otec a prostě mě to u vody nebavilo. Raději playstation nebo blbnout s dětma mého věku. Postupem věku tomu sám přicházím na chuť a uvažuji nad vlastním rybářským lístkem. Zatím tedy sbírám hlavně zkušenosti. Třeba zde – tady beru inspiraci a informace ohledně rybářského vybavení. :)

Avatar uživatele
KarolínaNovo

U nás to probíhá stejně jako u vás. Manžela rybaření také baví, ale mě moc ne. Chodím k rybníku ale s ním, abychom byli spolu a já tam buďto luštím křížovky, nebo jen tak sedím a odpočívám. Hrozně se mi líbí sledovat manžela, jak ho chytání baví a s napjetím vždy rybu vytahuje. Skoro pokaždé se mu podaří vytáhnout dostatečně velkou rybu, abychom si ji mohli udělat k večeři. Inspiraci na recepty čerpám z magazínu https://www.zachy­tame.cz , jelikož tam o ně opravdu není nouze.

před 1673 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
koreg

K rybaření jsem se dostal, když mi bylo 21 let a do dnešní doby mě to baví čím dál více. Na co chytáte nejraději? Já nejvíce na boilies, které nakupuji na https://www.ob­chodupetra.cz/bo­ilies-pelety-pasty/ a pak klasika žížala, tak taky nezklame.

před 2433 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek