Nikoltyna

Aser z200 – Jak si změnit vyzvánění

Mám Acer z200 už 2 dny a potřebovala bych poradit jak si nastavím svoji vlastní písničku na vyzváněni… Děkuji předem za odpovědi.
Doplňuji:
Ještě chci dodat že mi to neustále píše o nějakém Cloud PC.

Odpovědi
wendyX

Acer Z200– nastaveni vyzvánění:

Pokud chcete upravit zvuková nastavení telefonu, v nabídce Aplikace

klepněte na položky Nastavení > Zvuk>a zde volbu ‚Vyzváněcí tón telefonu‘

  • tady pak už jen vyberete a zvolíte požadovanou melodii -ovšem za

předpokladu, že už ji máte v mobilu uloženou- což jste neuvedla
(nejspíš bude uložena ve složce Hudba).

střevo

acer z200 má bejt telefon né? tak di na menu a tam na nastavení