Avatar uživatele
22aa

Alvin a čipmánci mi ukradli moje poslední písně (lidovky) Co dělat?

Dobrý den.
Alvin a čipmánci si fakt dělají problémy s autorskými právy mých oblíbenců co podniknout?
Napsal jsem už videorohalu at to vymažou z youtube!!!
Jak se jich zbavit
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QCpuGAei­UVA
Děkuji.

Upravil/a: 22aa

Zajímavá 0 před 32 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Navštiv psychiatra.

Upravil/a: elkon

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud jste autorem písní a věříte, že Alvin a čipmánci porušili vaše autorská práva, můžete podniknout následující kroky:

  1. Nahlásit porušení autorských práv YouTube: Pokud je video, které porušuje vaše autorská práva, hostováno na YouTube, měli byste toto porušení nahlásit přímo YouTube. Pokud jste již poslali videorohalu a nepodařilo se jej odstranit, můžete se pokusit kontaktovat YouTube přímo.
  2. Kontaktovat advokáta specializujícího se na autorské právo: Advokát vám může pomoci pochopit, jaké jsou vaše možnosti a jak postupovat.
  3. Sběr důkazů: Ujistěte se, že máte dostatek důkazů o tom, že jste autorem daných písní. Může se hodit mít kopie původních nahrávek, datové záznamy a jiné materiály, které dokazují, že jste autorem.
  4. Soudní řízení: Pokud nic jiného nepomůže, můžete zvážit soudní řízení proti osobě nebo skupině, která porušuje vaše autorská práva.

Ale je třeba mít na paměti, že toto je složitý a potenciálně nákladný proces. Vždy je nejlepší konzultovat vaše možnosti s právním odborníkem.

Pokud ovšem Alvin a čipmánci použili vaše písně s legálně získanou licencí nebo pokud jejich použití spadá pod fair use, pak by mohlo být obtížné něco proti tomu udělat. Vaše nejlepší volbou by bylo konzultovat situaci s právníkem verzným v autorském právu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Tak ukradli Tvoje písně, nebo lidovky?
Měl by ses rozhodnout!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

No ukradli i moderní písně viz odkaz https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PdMJp3a6u-s to moji moderní písen co mi to ukradli a lidovku máte viz otázku
Proto tu lidovku jsem vám poslal když jsem psal otázku

Nový příspěvek