jjsemtujak

alkohol + tráva

V žádném případě tu však nechci propagovat omamné látky ale máte zkušenosti s mícháním alkoholu a trávou?Chci řict že pijete nějaké to pití a dotoho si zahulíte jsou ty stavy potom asi hodně ,,mocný´´ co?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, nemám takové zkušenosti. Za starých dobrých časů, se tráva vcelku běžně vyskytovala mezi lidmi, ale o co se jedná, věděli jen poučení a ne kdejaký dacan. Podle toho také vypadalo „užívání“. Nikoho nenapadlo trávu kupovovat nebo prodávat, prostě kdo měl , ten ubalil, kamarádům nabídnul a nechalo se kolovat. Odmítnutí nikoho nediskriminovalo a naopak. Co je ale nejdůležitější??? Hulilo se v soukromí, přistupovalo se k tomu jako k jakési mystické záležitosti a především: uživatelé marihuany se ve smíšené společnosti spolehlivě poznali podle toho, že NIKDY nepili alkohol! Popíjeli čaj, různé džusy a mlsali k tomu nějaké sušenky a byli spokojeni. Ze zásady se nikdy nemíchal chlast s hulením, to dělali jen barbaři. Když dnes jdu po chodníku, přede mnou povykuje banda učnic a za nimi se táhne dým z trávy, tak to by mě chyt „kykyrys“ ! Takže když už někdo natolik diletuje, že míchá, tak si to užije !

Další odpovědi
BurTon

Marihuana na alkohol moc nemá vliv, horší je to naopak.

pusinka50

Já to na sebe prozradím, já si dala svého času kdysi k pár pivům pouho pouhé 3 šluky marihuany, tak zvané Šeherezáda, okamžitě do 10 sekund mi odešly nohy a schopnost myšlení, byla jsem tehdy ráda, že jsem trefila domů, nohy se mi po cestě motaly a rovnou do postele. Od těch do dob jsem poučená a už nikdy.....

radce

No, fakt to není ideální kombinace, ale hodně záleží i co pijete a na „modelu“ travky