kochin

akita-inu pes s pp guru – jakou máte zkušenost s chovem tohoto plemene?

Odpovědi
mojitek

jestli nejste zkuseny chovatel tak se radeji poohlidnete po jine rase.Jinak jsou to pekní psi,ale maji svou hlavu a jakmile z vas nevyciti prirozenou autoritu,tak s nim moc nehnete..

ReHu

Myslím, že to jsou psi pro zkušeného chovatele. Jsou velmi hrdí.
Mám za to, že psa bychom si měli vybírat podle povah, ne podle vzhledu.
Ale nevím, jak je to u vás 🙂.

bubukaa

akita-inu -zejména samci mají sklony se vrhat do rvaček s ostatními psi mnohem častěji než příslušníci jiných plemen
dobře vycvičený bývá výborný společník a výborný hlídač
je sebejistý a panovačný a měl by být v rukou skušených chovatelů..