tracy674

Poradíte, jak vyřešit problém, když už skoro 2 dny mi nejde na mobilu wifi?

Ahoj. Uz skoro 2 dny mi na mobilu nejde wifi, porad se nacita ale proste nejde.. nase domaci na mobilech i na pc jde, ale na mem proste ne..Co s tim?Restart ani nic takoveho nepomohl.

Nejlepší odpověď
UltraFan

Takhle na dálku ti moc neporadíme. Chce to, aby se na to podíval nějaký odborník. Takže zkus sehnat nějakého ajťáka, nebo jak píše Emefej, dej to do servisu 🙂

Další odpovědi
Emefej

Je to rozbitý. Zkus to dát do servisu.

tracy674

A nejde to třeba zkusit jen přes hard reset?

gecco

Víš, co je to „hard reset“???
Pokud ano, proc už jsi jej je vyzkoušel???
A pokud ne, proč hazis pojmy, kterým nerozumis???