Avatar uživatele
LADIS

Ahoj, potřebuji pomoct se SOŠ.(neklasifikace)

Ahoj,je možné, aby učitel na Střední odborné škole, dal neklasifikaci do pololetí studentovy? Kantor si vyžádal požadavky, které když nesplníme, tak dostaneme do pololetí neklasifikaci. Těmi požadavky byli: odevzdat školní sešit, sešit se slovíčky a pracovní sešit. Pokud prý tyto požadavky student nesplní, nepustí ho ke čtvrtletnímu testu a dá mu neklasifikaci z Angličtiny do pololetí. Dobře, učitel ode mně dostal to co chtěl, ale jelikož nám na začátku školního roku řekl, že si máme dělat poznámky sami, tak i přesto nám vytrhal drahé sešity a řekl, že to máme přepsat, že to máme špatně napsané a za to polovině lidí dal ve třídě do pololetí neklasifikaci. Poté jsme dali stížnost třídní kantorce, která nám po sléze řekla, že každý kantor má jiné požadavky, ale já mu je splnil, tak mi nemůže dát do pololetí neklasifikaci, nebo snad ano? Váš názor na to ?


Doplňuji:
Já jsem ale požadavky splnil, ale zápisky, které jsme si mimochodem měli dělat sami , jak jsem již psal, učitel netoleroval .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: LADIS

Zajímavá 0 před 2500 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Názor nepomůže, navíc situaci nevyřeší. Klasifikace je věcí učitele. Má stanovené požadavky, pokud jste je nesplnili, bohužel. Rozhodnutí je jen a jen na něm.

Znáte přece klasifikační řád, víte, jak máte postupovat. Obrátili jste se na třídní učitelku, jak její jednání posuzovat? Sice je divné, že polovina třídy, jak uvádíte, nedostane z angličtiny známku, ale to zřejmě bude muset učitel zdůvodnit na pedagogické radě.

Splnit učitelovy požadavky do určitého termínu snad není takový problém. Známku dostanete, ale datum vysvědčení bude jiné než datum ukončení prvního pololetí - 30. ledna 2014.
V druhém pololetí budete určitě pečlivější, aby se situace neopakovala.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce