Agent

Ahoj jmenuju se Daša a je mi 11let a mam rada jednoho kluka ze třidy je mu taky 11let a nevím jak ho sbalit.

Nejlepší odpověď
anonym

Hele,vyčůrat,po­modlit a spát.

Další odpovědi
venkovan

Nalákej ho na nějakou deku (dobrá je celta) a až na ni lehne rychle přes něj přehoď jednu stranu a potom druhou, v zápětí přelož část deky co přesahuje přes nohy a nakonec přes hlavu s tím, že pokud ho budeš posílat jako živou zásilku musíš mu nechat prostor pro dýchání. Potom už nějak vkusně zavázat a poslat spěšně aby zvládl všechny důležité pochody těla při zachování lidské důstojnosti.
To jedna varianta sbalení a z právního hlediska je špatná, respektive za ní by tě čekal pasťák a zřejmě i ztrátu toho kluka.
Nicméně metod na sbalení kluka je podstatně víc ale nelze na ně dá návod. Ty přinese život sám. A připravila by si se o mnoho zajímavých chvilek svého života. Pokud umíš psát na PC, tak určitě sama něco vykoumáš. Ale bachy – kluk není ani hračka ani zvířátko do klece.

Terryle

barbakan: :))) chtěla jsem dodat ještě Večerníček, ale ten už byl…

ingi

Tak k tématu.

Pokud jste už kamarádi, tak to je docela špatné, protože přechod od kamarádství k lásce je těžké a obyčejně nevydrží. Zjisti nejdříve co má rád, co dělá atd.. Potom se někdy na něj usměj a pokud se usměje i na Tebe jdi na věc a zeptej se zda by nešel ven… A potom už je to jen na Tobě :)

led

Ak ťa aj on má rád, nie je problém. V každom prípade priateľstvo aj v detskom veku je krásne (dodnes spomínam na svoju detskú lásku), ale s dospelou láskou počkaj niekoľko rokov, až budeš pripravená do života.
Chlapca nebal okato, urazila by si jeho „mužstvo“, situáciu navoď tak, aby si ťa všimol, ale dobývanie nechaj na neho. Ináč budeš pre neho a jeho kamarátov „tá kača…“

quentos

proč tatáž otázka, cos tu pokládala před 40 minutami?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-sbalit-kluka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-zbalit-kluka

Dementos

Můžu mít dotaz_? :P Je ti jedenáct a chceš někoho zbalit :) Je to sice pěkné, ale měla by sis počkat :) Bude to lepší ;)