popcorn

jak mam zbalit kluka?

Nejlepší odpověď
Lady

zkus se na něj třeba usmát a pak se ho zeptat jak se má a jestli nemáš odvahu tak pockej jestli zareauguje on držím palce..:-)

Další odpovědi
HarpPlayer

Konkrétního, nebo ještě není výběr upřesněn? Pokud jde o to, seznámit se s někým normálním, tak prima parta lidí od 14 do 60 let se druží kolem kapely P.R.D.I. (www.prdi.cz) Tak vem kámošku a přijďte na koncert! PS: Pokud je klubové prostředí koncertů moc hlučné, tak príma parta se setkává a spoluzpívá též normálně v hospodě na kapele WWW.YOZZEFY.CZ – tam je též věková skladba od 14 do 50 let… a všichni jsou v pohodě – fakt!

Zdroj: www.prdi.cz

nikolkap

Zbalí tě sám