yeerum

Ahoj, jak si mohu stáhnout mp3 do mobilu? Bez bluetooth a datového kabelu?

Nejlepší odpověď
RomanP

Moje manželka má mobil kde není bluetooth ani nepodporuje datový kabel. Já to vyřešil tak že jsem mp3 stáhl do svého mobilu a potom ji vyzvánění poslal v MMS správě.

Další odpovědi
Ella

když mi nefungoval bluetooth, tak jsem to vykoumala takhle – vyndala jsem paměťovku z mobilu, dala ji do jiného telefonu, kterýmu bluetooth šel, z počítače jsem tam přenesla písničky a uložila je na paměťovou kartu a přendala kartu zpátky do svého mobilu – zdlouhavé, ale funguje.
Jinak… co to máte za mobil, že nemá bluetooth ani kabel? Nebo to jen chcete zjistit „kdyby náhodou“? =)

anonym

Zázrakem!

arygnoc

jenom z internetu.