Avatar uživatele
majdaleniska

Ahoj jak mám nej.kámošce naznačit at me nbedohazuje kluky?Dekuji za odpověd

Ahoj chtěla byvh se zeptat ,moje nej.kámoška mi domlouvá kluka ale ja ho nemám ráda ,ale ona porad mi ho domlouvá a dělá mi v autobuse velké trapasi prosím co mám delat?eDekuji za odpoved

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

No jestli je to tvoje nej kámoška, tak jí to prostě a jednoduše řekni na rovinu, to by měla pochopit, že o to nestojíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jednoduchá rada – přeber jí „toho jejího“ a uvidíš, jak rychle budeš mít pokoj (i od kámošky, nejen od dohazování kluků).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

A řekla jsi už vůbec i jí, že ti to vadí?
Jestli ano a dělá to i nadále, pak to asi nej kámoška nebude. Být tebou, začala bych se bavit s tím klukem tak, aby se to moc nelíbilo té kámošce. Nemusíš ho mít ani ráda, ani s ním chodit, ale říct: Hele, víš, že kámoška s tebou chce chodit a leze za tebou, jako že tě chci já? A máš je z krku oba dva…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Možná že se ten kluk líbí Tvé kamarádce. Nejspíše jen hledá přes tebe cestu jak se k němu dostat. Pokud tě ale ztrapňuje na veřejnosti, tak to asi nebude opravdová kamarádka. Řekni jí, že se ti to nelíbí co ti dělá a pár dní s ní nemluv. Teprve potom se ukáže jak moc jí na Tobě záleží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
maryy

Tak to asi nej kámoška nebude když dělá takový věci.Běž za tím klukem a řekni mu proč to nej kamoška dělá.Uvidíš že ji pak třeba ztrapníte oba,pokud je trochu rozumný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek