smoulinkaq

Kde stáhnout nějaký program, abych mohla stahovat obrázky a hudbu do mobilu (Nokia 3310, Windows 10)?

Ahoj Dobrý den děkuju všem

Odpovědi
anonym

Nokia 3310 nemá žádný OS. Je to „hloupý telefon“, nelze do něj instalovat žádné aplikace kromě těch co už tam jsou od výroby. Hudbu do něj tedy můžete stáhnout jen pomocí vestavěného web prohlížeče nebo prostřednictvím připojeného PC pomocí USB kabelu.

elkon

Zkus se podívat sem, třeba něco najdeš. Windows Phone je systém, který už přestává mít podporu. To byl také důvod, proč jsem přešel na Android.
https://www.mi­crosoft.com/cs-cz/store/apps/win­dows-phone

nyjono

Jak jsi přišla na to, že Nokia 3310 má Windows 10?