Javane

Ahoj, co znamená když vám řekne žena že je placená společnice ale až po rozchodu ale to už jste o desítky tis.chudší

Pozor na větu když jsi to nemusel dělat a věřit ve mě.

Odpovědi
Hlada

Že dotyčný jedinec má problém s mezilidskými vztahy, s komunikací a navíc je finančně negramotný.

dubraro

Obávám se, že dotazu, resp. situaci, která je v něm popsána, nerozumím.
Placená společnice je jen jiný název pro prostitutku. Nerozumím, co je to rozchod s prostitutkou. Ta přece funguje tak, že s mužem stráví určitý čas, poskytne mu služby, inkasuje peníze a tím je vzájemná interakce skončena. To není žádný rozchod. Finanční parametry transakce jsou předem známy. Jestliže jste si objednal prostitutku, čerpal její služby a za ně zaplatil, tak jste o ty peníze chudší. To je normální stav, čemu vlastně nerozumíte?

Mc Merkurion

… jestli dotyčný myslí tak, jak se vyjadřuje, nejni divu …

Kryšpín

Moderní dáma, která umí vydělat prašule

pizlicka

O peníze by jste byl chudší ve vztahu, at je nějaká placená společnice, nebo není, tak nechápu, co to spojujete. nebo vy si představujete, že se do ženy, s kterou jste ve vztahu neinvestuje? nebo to spojujete úmyslně, že chcete vše po rozchodu zpět, a odvoláváte se na profesi bývalé partnerky???ubohé od vás.