Advanced nová instalace co s tím

Po vypršení placené verze Advanced System Care PRO jsem si nainstaloval pouze FRe a po instalaci jsem zjistil že je znovu nainstalovaná původní verze PRo co s tím

Nejlepší odpověď
chudst

  1. stahl jste si spatnou instalacku (zkuste z jineho zdroje) (Zkuste treba tady – http://www.slu­necnice.cz/sw/ad­vanced-windowscare/exe/ (neozkouseno!))
  2. stahl jste si spravnou instalacku a nainstaloval starou verzi :) (Presne tohle resil kamarad a kdyz jsem se ho na to zeptal, poslal me do haje, ze to v tom rozhodne neni, ze neni tak blbej. No… bylo to v tom XD)
  3. odinstaloval jste si puvodni Professional, nez jste se pustil do free verze? (Pocitac – Pridat nebo odebrat programy…)