Tibca1

Advanced System Care

Dobrý den chtěl by jsem se zeptat zda je lepší Advanced System Care nebo Advanced System Care Ultimatum?
Doplňuji:
Myslím když budu mít obě placené verze co je lepší používat?

Nejlepší odpověď
badisko

na neco se te zeptam jo ?…mas rad svuj Pc ?…tak na celej ASC kasli a pouzivej jen
ccleaner http://www.pi­riform.com/ccle­aner …Tak ASC Pro ..na navic od Free verze ..Registry cleaner (cistic registru).
…interenet booster (zrychleni internetu)…
takze nic moc …:D No kdyz...... uz ho chces mernomoci pouzivat tak se pro jistotu vyhni cisteni registu ..(hloubkoveho) a stejne tak Internet boostru)
turbo boost je zbytecne mit pusteno …on vypne par veci jako aktualizace… sluzby atd ..coz samo o sobe nezabira moc systemovych zdroju …:D jenze naopak aby je mohl hlidat tak musi byt zaplej program ASC .....coz zabe vic nez sluzby ktery vypnul …takze nic moc domysleneho …:D
Doplňuji:
jo jeste jsem zapomel …tak co verze Pro ma navic od free…

Pro …hloubkove adstraneni …malware ..cervu ..adware ..no prote haveti…
Pro …zminovane hloubkove cisteni registru …
Pro …pokrocilou optimalizaci systemu …
Pro …optimalizacni Defragmentace …
Pro ..autoudrzba …
Pro …autoaktualizace programu AdvancedSystemCare ..
tak ted by tomelo byt vse co ma verze PRO navic od verze free…

Další odpovědi
Bedy

Obecně platí, jak píše I564 – placené edice nabízí vždycky něco navíc. Otázkou je, jestli se to běžnému uživateli vyplatí či nikoliv.

Já bych se podobným zázračným nástrojům vyhnul – zejména Advanced SystemCare – ze zkušeností vím, že kolikrát umí krásně odpálkovat systém a to je pak na reinstalaci.
Opravdu mi kolikrát lidi donesli počítač/notebook s tím, že si stáhli ASC (nebo podobný program, například Ashampoo WinOptimizer apod.), spustili údržbu, počítač rpacoval celkem v pohodě, druhý den ovšem nenastartoval a Windows začaly házet modré obrazovky, do nouzového režimu to kolikrát taky nešlo nastartovat.

Na údržbu počítače doporučím pravidelně (jednou za 14 dní cca) defragmentovat disk, to je takový základ – ve Windows je na to program, který se jmenuje Defragmentace disku nebo můžu doporučit lepší Defraggler, který je zdarma a v češtině.

A pak je dobré tak jednou za 14 dní vyčistit disk od zbytečných souborů (dočasné soubory internetu, staré cookies apod.) – na to je opět ve Windows program Vyčištění disku nebo můžu doporučit program CCleaner – je zdarma, v češtině a navíc umí čistit registr od neplatných či špatných záznamů – to pak může trošičku zrychlit počítač. Oproti řadě programů je bezpečný – proto třeba taky nenachází tísíce chybných položek v registru, ale maximálně jen desítky – co jlze opravdu bezepčně smazat bez nějakých vedlejších neblahých účinků.

Když už je počíatč pomalý, zasekaný a je v něm, lidově řečeno, bordel, tak je ideální zálohovat to, oč byste nerad přišel a udělat čistou instalaci Windows s tím, že se pak o ten počítač budete pravidelně starat nebo je tu druhá možnost – bez čisté instalace – stačí odinstalovat zbytečné programy (zejména nástrojové lišty – tzv. toolbary), programy které nepoužíváte, samozřejmě provést čištění disku a jeho defragmentaci, no a pak kontrolu antivirovým&an­tispyware programem, dále redukci položek Po spuštění (tzv. StartUp).

Určitě by nebylo na škodu, kdybyste mi poslal výpis z programu Hijackthis – to je taková KPZ pro zavirovaný nebo „zabordelený“ počítač.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.

anonym

Vždy placené verze mají něco navrch oproti těm neplaceným

badisko

oficilni cestina k ASC verze 6.0 jeste neni …neoficialni se da stahnout zde …

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/cestiny/ces­tina-do-advanced-systemcare/?g[hledano]=advan­ced%20system%20ca­re%20%20pro%206%20fre­e%20%C4%8Desky&g[oz]=6­.0.0