Avatar uživatele
Tibca1

Advanced System Care

Dobrý den chtěl by jsem se zeptat zda je lepší Advanced System Care nebo Advanced System Care Ultimatum?
Doplňuji:
Myslím když budu mít obě placené verze co je lepší používat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3954 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

na neco se te zeptam jo ?…mas rad svuj Pc ?…tak na celej ASC kasli a pouzivej jen
ccleaner http://www.pi­riform.com/ccle­aner …Tak ASC Pro ..na navic od Free verze ..Registry cleaner (cistic registru).
…interenet booster (zrychleni internetu)…
takze nic moc …:D No kdyz...... uz ho chces mernomoci pouzivat tak se pro jistotu vyhni cisteni registu ..(hloubkoveho) a stejne tak Internet boostru)
turbo boost je zbytecne mit pusteno …on vypne par veci jako aktualizace… sluzby atd ..coz samo o sobe nezabira moc systemovych zdroju …:D jenze naopak aby je mohl hlidat tak musi byt zaplej program ASC .....coz zabe vic nez sluzby ktery vypnul …takze nic moc domysleneho …:D
Doplňuji:
jo jeste jsem zapomel …tak co verze Pro ma navic od free…

Pro …hloubkove adstraneni …malware ..cervu ..adware ..no prote haveti…
Pro …zminovane hloubkove cisteni registru …
Pro …pokrocilou optimalizaci systemu …
Pro …optimalizacni Defragmentace …
Pro ..autoudrzba …
Pro …autoaktualizace programu AdvancedSystemCare ..
tak ted by tomelo byt vse co ma verze PRO navic od verze free…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Obecně platí, jak píše I564 – placené edice nabízí vždycky něco navíc. Otázkou je, jestli se to běžnému uživateli vyplatí či nikoliv.

Já bych se podobným zázračným nástrojům vyhnul – zejména Advanced SystemCare – ze zkušeností vím, že kolikrát umí krásně odpálkovat systém a to je pak na reinstalaci.
Opravdu mi kolikrát lidi donesli počítač/notebook s tím, že si stáhli ASC (nebo podobný program, například Ashampoo WinOptimizer apod.), spustili údržbu, počítač rpacoval celkem v pohodě, druhý den ovšem nenastartoval a Windows začaly házet modré obrazovky, do nouzového režimu to kolikrát taky nešlo nastartovat.

Na údržbu počítače doporučím pravidelně (jednou za 14 dní cca) defragmentovat disk, to je takový základ – ve Windows je na to program, který se jmenuje Defragmentace disku nebo můžu doporučit lepší Defraggler, který je zdarma a v češtině.

A pak je dobré tak jednou za 14 dní vyčistit disk od zbytečných souborů (dočasné soubory internetu, staré cookies apod.) – na to je opět ve Windows program Vyčištění disku nebo můžu doporučit program CCleaner – je zdarma, v češtině a navíc umí čistit registr od neplatných či špatných záznamů – to pak může trošičku zrychlit počítač. Oproti řadě programů je bezpečný – proto třeba taky nenachází tísíce chybných položek v registru, ale maximálně jen desítky – co jlze opravdu bezepčně smazat bez nějakých vedlejších neblahých účinků.

Když už je počíatč pomalý, zasekaný a je v něm, lidově řečeno, bordel, tak je ideální zálohovat to, oč byste nerad přišel a udělat čistou instalaci Windows s tím, že se pak o ten počítač budete pravidelně starat nebo je tu druhá možnost – bez čisté instalace – stačí odinstalovat zbytečné programy (zejména nástrojové lišty – tzv. toolbary), programy které nepoužíváte, samozřejmě provést čištění disku a jeho defragmentaci, no a pak kontrolu antivirovým&an­tispyware programem, dále redukci položek Po spuštění (tzv. StartUp).

Určitě by nebylo na škodu, kdybyste mi poslal výpis z programu Hijackthis – to je taková KPZ pro zavirovaný nebo „zabordelený“ počítač.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vždy placené verze mají něco navrch oproti těm neplaceným

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

oficilni cestina k ASC verze 6.0 jeste neni …neoficialni se da stahnout zde …

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/cestiny/ces­tina-do-advanced-systemcare/?g[hledano]=advan­ced%20system%20ca­re%20%20pro%206%20fre­e%20%C4%8Desky&g[oz]=6­.0.0

před 3954 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek