Araxis

ach ten testosteron

Zajímalo by mě co s přebytkem testosteronu kdy muž vyhledává konflikty,kdy by nejlépe každého zmlátil i za nepozdraveni,má rád adrenalin a rizikové jednání.Jak ho utlumit?Je to způsobeno i věkem?Naproti tomu úplně normální muž,zasahující do konfliktu ale už ho vědomě nevyvolá-stáhne se.Je to tedy povahou?Nebo hormony?

Nejlepší odpověď
Hlada

Stalo se módou podřadné povahy omlouvat nemocí. Záleží na vás, zda této módě budete podléhat.

Další odpovědi
odpomass

Na to je asi nejlepší dostatek sportu a pohybu obecně. Když bude utahanej, pak ho přejdou hloupý nápady…