Stamina12

Jak léčit podvrtnutí kotníku? (natažené vazy)

Zdravím, 29. ledna jsem si při tréninku MMA vyvrtnul kotník. Ještě v ten den jsem byl na vyšetření, na rentgenu a hned další den jsem si jel pro ortézu, kterou jsem nosil 14 dní. Dnes, 6. března, je již kotník docela v pohodě, ale pořád to není ono a trénovat nemůžu. Šel jsem s tím k doktorovi a ten mi řekl, že neexistuje procedura k urychlení léčení, že to může trvat 2 ale i 6 měsíců. Tak se chci zeptat, jestli měl někdo stejný problém a za jak dlouho byl váš kotník kompletně fit a mohli jste se věnovat sportu?

Odpovědi
hanny 2

Doporučuji vyzkoušet Wobenzym,urychluje léčebné procesy,ale musí se brát přesně podle návodu- 2hodiny po jídle a až za půl hodiny se najíst,jinak nefunguje!
Mám několikrát s úspěchem vyzkoušeno.

ivzez

Rehabilitaci jste zkoušel?
Ta by to snad mohla trochu urychlit.
Ale se zázraky nepočítejte.