komanc

§247/1/e rusi se i pp za tento cin?

dobrej chtel bych se jen ujistit,spachal jsem trestny cin kradeze §247od.1 p.e,za ktery jsem dostal prospesne prace.do noveho roku jsem je prubezne vykonaval ale po novym roce jsem prestal delat s tim ze pocitam ze mi spadnou,ale hacek je v tom ze me hryze svedomi ze by mi je mohli nakonec promenit jelikoz jsem jeste nedostal zadny usneseni o tom ze se tyto pp,rusi.

Nejlepší odpověď
standa

Pokud máte v rozsudku skutečně JEN ten § 247/1, písmeno „E“, tak můžete být klidný, protože tento trestný čin byl spolu s nevykonaným zbytkem trestu k 1.1.2010 zrušen.

Jentak na okraj, místo tohoto zrušeného trestu veřejně prospěšných prací ´vyfasujete´ trest podle přestupkového zákona, kterým bude finanční postih, který může u krádeží dosáhnout až na 15.000 Kč.

To, že jste ještě nedostal žádné ´usnesení´ od soudu není divné, soudy budou tuto agendu vyřizovat možná celý měsíc leden…

btw: Svědomí by vás mělo hryzat, ale úplně z jiného důvodu…