Avatar uživatele
KarelKlik86

Zásnubní prsten

Dobrý den, pomalu se blíží čas, kdy bych rád požádal přítelkyni o ruku. Četl jsem různé diskuze jsem z toho trochu zmatený. Nevidím rozdíl mezi zásnubním prstýnkem za 5 tisíc se zirkonem, nebo za 15 tisíc s briliantem. Tento se mi líbí http://www.snubni-prsteny.cz/com­sa/C17 v Bisaku nakupoval kamarád a doporučoval mi toto zlatnictví. Poznám mezi těmi prstýnky rozdíl na živo? A nosí vaše přítelkyně i po svatbě zásnubní prsten? Rád bych přítelkyni udělal radost.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, Damiana, knedlik123, gagaga, marci1 před 3742 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

On ten diamant je taková symbolická klasika. Jako nejtvrdší nerost symbolizuje pevnost vztahu a možná i to, že si „holka nevybrala špatně, když ten její má na briloš“:-)
Ale myslím, že podmínka to není. Já dostala k zásnubám prsten s modrým topazem (manžel chtěl kámen v barvě mých očí), který byl ovšem diamanty osázen, vše v bílém zlatě. A snubní prsteny máme z bílého zlata, stejné, ale já na něm mám ještě drobné diamantíky. Zásnubní i snubní prsten nosím stále. Popřemýšlela jsem nad tvým dotazem a zjistila jsem, že dost mých kamarádek nosí také oba, ale některé spíš jen ten zásnubní – asi proto, že je tam ten „super“ kámen:-)

Ten prsten, co jsi vybral, je nádherný. Vypadá hodně kvalitně. Rozhodně jím nic nezkazíš. Moc se mi líbí, že si s tím dáváš takovou „práci“, mám ráda romantické typy mužů, kteří se svou lásku nestydí projevit…
Mám za to, že hodně důležité je i to, jak prsten předáš. Můj manžel pronajal malé soukromé letadlo a požádal mě o ruku „v nebi“… Tak držím palce, ať vám to vyjde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Martinz

Nazdárek, před dvěma roky jsem žádal já.

  1. Netušil jsem jak ten okamžik bude dojemný
  2. Koupil jsem prstýnek z bílého zlata a s diamantíkem
  3. Podle mě lepší malej diamant než velkej zirkon.
  4. P.S. Ten diamant fakt šajní :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lota

Přece jenom je to prstýnek ke zvláštní příležitosti, ideálně ho dáváš jednou za život, tak jsem pro diamant.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ona ten rozdíl uvidí, to mi věř. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
knedlik123

Kup s malym diamantem za 500 Kc,ma ten nejmensi , o prumeru1,2mm a to zlato je jen 333 a je dost duty a tenoucky (tedy vypoukly,aby vypadal lepe) ale na prvni pohled pekny. Nevim,proc davat 15 000,–

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
PetraLehka

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1370 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
knedlik123

Damiana
a co rikas tomu,ze ten diamant je horlavy,jako kus plastiku ?

před 3742 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Diamant je sice hořlavý (uhlík), ale je docela problém ho zapálit. Pokud ho hodíš do kotle, tak možná. Se sirkou se ale určitě nechytáš. Zápalná teplota a teplota tavení jsou takové, že než k tomu dojde (s prstenem na prstě), dávno nebude nikdo, kdo by si stěžoval…

před 3741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

dokud to neuvidím na youtub a nebude to mít aspoň 6 zelených palců, a neuvěřim

před 3741 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek