Mirdas

Jak by měl(a) vypadat ideální partner – partnerka?

Nikdy nenajdeme zcela partnera dle svých představ a tak je to zřejmě dobře.
Ovšem zda se zasníte, jak by měl(a) vypadat po všech stránkách alespoň ve skrytu duše ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já mám partnera podle svých představ:-)))

Je jasné, že pokud jsou něčí představy nereálné, tak ho nikdy nenajde, tito lidé bývají pořád nespokojeni, jsem ráda, že k nim nepatřím:-)))

Další odpovědi
marci1

Měl by mě mít rád, měl by mít všeobecný přehled, šarm, klidnější povahu a hlavně by měl mít smysl pro humor ! A ten sen se mi splnil. 🙂

mosoj

Nemysli jenom na partnerku. Mysli také na sebe. Ideální partnerka je ta, která tě miluje a ty ji.

ivzez

Nemám dojem, že bychom nemohli
najít partnera podle svých představ.