aramah

Jak váš partner, vás požádal o ruku? Nosí se to ješťe?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nijak,pořád jsme o tom mluvili,až vezmem kde to bude,jaké to bude atd…až byla v Hošticích Stodola Michala Tučného,tak jsme dostali nápad,že se vezmem v tom kraji a už to bylo.Byli jsme tam pak celý víkend a bylo to fajn i bez zásnub a žádání o ruku.

Další odpovědi
Michal

Dobrý den,rád bych si vzala Vašeho syna za muže.To bylo vše.

panenka

Zásnubní prstýnky se aramah nosí.Můj manžel mě o ruku požádal před 14 lety když jsme spolu byli zrovna v hotelu.Tehdy noc pro jednoho stála 160 kč a protože jsme chtěly být spolu tak jsme si zaplatily noc v hotelu tehdy se jmenoval Grand.Můj manžel mi řekl že jde něco na večer nakoupit a já řekla dobře .Za půl hodinky přišel s kyticí a v kapse krabičku klekl si u mě a zeptal se mě zda si ho vezmu a já řekla že ano dal mi kytici a zásnubní prstýnek já jsem zůstala stát jak skoprnělá a měla jsem takovou radost že jsem měla i slzičky na krajíčku.Pak jsme se šly dolů do hotelu navečeřet ráno protože jsme věděly,že máme do 10 hodin odevzdat pokoj tak jsme ho uklidily a manžela tehdy napadlo protože byla Sobota zkusit se zeptat jestli by šlo si ten pokoj ještě na jednu noc nechat a recepční řekla že pokoj je volný a tak jsme tam byly ještě jednu noc.Za 3 měsíce jsem zjistila že čekám první miminko naši dceru řekla jsem to manželovy který měl hroznou radost a protože jsem otěhotněla v hotelu tak naší první dceři občas manžel řekne že je hotelové dítě 🙂

Džanička

Mě můj bývalý požádal o ruku 4×,a to vždycky když jsem mu řekla že od něho s dětma odejdu..Asi si myslel,že si to rozmyslím..Až jsem jednou odešla,a on požádal o ruku ženskou kterou si pak našel..Naštěstí ho také prokoukla a odmítla ho..

martina1

Já moc na caviky okolo svateb nejsem,ale poslední dobou,když koukám na nějaký romantický film,tak se mi zasteskne,že jsme tuto část nějak přeskočili.Jenže my už spolu žili,měli 6měsíční holku…Už jsem to tu psala,manžel se mě několikrát mezi řečí zeptal,jestli si ho nevezmu a já to zamluvila,že na to je času dost,až mu asi došla trpělivost a řekl,že se ptá naposledy a bylo…prstýnky nosíme oba,jen já do práce nesmím,jinak ho nesundávám.Jinak spolužačku manžel požádal nádherně.Věděla,že je ženatý a ikdyž už se ženou léta nežil,ona se rozvést nechtěla a Jana s tím byla smířená.Pak jednou volala úplně blekotala a mlela,že se bude vdávat.Dostala doma kytku 11 růží-to spolu byli přesně let a obálku,kde byl rozsudek o rozvodu a prstýnek.
Přijde mi to úžasný.

anonym

Nemuzu ti nic slibit,ale spolu to zvladneme.A bylo to a trva to.