Kilián

Hodí se prsten jako dárek pro přítelkyni?

Dobrý den, s přítelkyní jsme už spolu více než dva roky a brzy bude slavit narozeniny. Jako dárek uvažuji o prstenu. Žádný totiž nenosí/nemá a přijde mi to jako dobrý projev mé lásky. Jsme ještě mladí a oba studujeme, sám to beru jako jakýsi předzásnubní prsten. Rád bych se vás, dámy, zeptal, jaký prsten by se v přijatelné ceně líbil vám. Případně pánové, jaký prsten jste koupili vaší přítelkyni/ženě? :) Děkuji!

Nejlepší odpověď
reika

Pochopila jsem to tak, že prsteny nenosí, protože žádný nemá… Ukažte mi ženu, které se nelíbí šperky! Myslím, že by jí prstýnkem udělal velkou radost. Doporučovala bych ho jen z bílého zlata bez kamene. S kamínkem až na zásnuby. 🙂

Další odpovědi
ivzez

Prsten jako dárek ženě, která prsteny nenosí?
To podle mne není moc dobrý nápad.

Chcete-li přítelkyni něčím udělat radost, zvolte něco z oblasti
jejích zájmů, nebo něco, o čem víte, že má ráda (nosí), …

marci1

Hodí, ale pokud prsteny nenosí, zvolila bych raději třeba řetízek s přívěskem. Měla by dárek od tebe blízko svého srdce. ☺♥

dubraro

Je to mile staromódní, myslím, že by ji to určitě neurazilo.

Seznam.cz

Hloupost prsten. Výlet, vstupenku do ZOO či divadla. Leda prsten za 20 korun.

Dochy

Pokud nenosí prsteny proto že o to nemá zájem asi by bylo lepší zvolit něco jiného. A s prsteny počkat až na zásnubní.

Jakub Tlapal

Já bych se prstýnku teda bál 😁 . Na první pohled by si určitě myslela, že je to žádost o ruku a jestli není, tak by z toho byla akorát zbytečná nepříjemnost. Mnohem lepší je náramek nebo náhrdelník. Prstýnek si nech v záloze, až se budeš chtít ženit 🙂 .

Michálek1245

Tak hlavně si u toho před ní neklekej. Jako názory jsou tady různé… Já bych byl asi opatrný. Přeci jenom je prsten symbolické gesto, tak aby si to nevyložila jinak než ty. Přeci jenom vysvětlovat, jak jsi to myslel, to trochu kazí ten okamžik. Já jsem dával teď přítelkyni jako dárek zdobení na nehty od http://www.raj­nehtu.cz/zdobe­ni-nehtu/ … Bylo to taky jen tak, protože ji mám rád a vím, že ona si to přeje. :)

veselator1

To taky není špatný tip. Já jsem teda spíš fanouškem takových těch zážitkových dárků. Jsou to dva měsíce zpět, co žena měla narozeniny, tak jsem ji jako dárek objednal na erotické masáže Praha do https://mataha­risalon.cz/cs Mluvila o tom už předtím, že by to ráda vyzkoušela, tak jsem si říkal proč jí to nesplnit. :)

Honzin8

No, pokud to ona bude brát stejně, nebo teda pokud ona ví, že to takto berete, pak klidně. Ale hlavně ji nezapomeň dát kytku… To ji potěší. Na florea mají moc hezkou nabídku…