marci1

Myslíte si, že v budoucnosti budou žít jen muži s muži a ženy s ženami?

Nepřipadá Vám, že čím dál více žijí stejná pohlaví spolu?

Nemyslím jen homosexuální páry, ale i ty heterosexuální, kterým to tak vyhovuje.

Nejlepší odpověď
briketka10

Myslím, že spoustě žen jsou muži více
přitažliví než ženy a naopak.

Mně by se soužití se ženou nelíbilo.

Když se ocitnu ve společnosti gayů, tak jsou veselí
a s kámoškou všichni společně tancujeme, ale to si

neumím představit ve společnosti lesbiček :(

Na druhou straně chápu jejich celoživotní utrpení.
Fandím jim a přeji ať se u nás schválí zákon
o manželství a osvojení dětí. To bych jim vážně moc
přála. Byla by to diskriminace, když to jde jinde ve
světě, proč ne u nás.

Další odpovědi
ten který je

Řekl bych, že lidé budou žít spíše osamoceni v honbě za svou kariérou a nešťastní. Už se tak děje.

Kepler

To si nemyslím. Ti bohatší budou mít dokonalé robotické náhražky – stačí jen občas dobít AKU, můžeš si to kdykoliv vypnout. Splní ti téměř jakékoliv přání. Nevyžadují kytky a něžná slůvka, nebude nutno stavět se po výplatě na hlavu. Ženy budou mít neskutečně výkonného kolíka a android se bude starat i o dítka koupená z líhně, nebo využijí spermobanky. Těch 99% zbývajících budou žít po staru. Díkybohu.

Nuk nuk

Spíš než muži s muži a ženy se ženami to vypadá, že v budoucnu bude prostě každý s každým, jak to zrovna vyjde. Ono už to tak více méně chodí v severských zemích.

led

Budúcnosť tak vzdialená pre obyčajných ľudí a prítomná pre fantastov a sci-fi autorov, alebo budúcnosť blízka na „dosah ruky“…
Budúcnosť vysnívaná, bez pocitu mamonu, bez tých papierikov a kovových kotúčikov, predstavujúcich moc, vládu, splnenie túžob, alebo budúcnosť bez lásky, bez citu, tú budúcnosť strojového myslenia…
Budúcnosť, keď človek ctí si človeka, budúcnosť, keď láska znie súzvukom a nikto sa jej nediví…
Budúcnosť čistoty ľudstva bez chorôb, bez citu, bez lásky, bez cieľa… budúcnosť technokratov, živých strojov…
Ktorú budúcnosť máte na mysli?
K otázke spolužitia a lásky k rovnakému pohlaviu sa ľudia obracajú už celé tisícročia, vlastne už odvtedy, odkedy si človek uvedomil rozdielnosť pohlaví a ich miesto v živote človeka. Ak pozriete do histórie, na staré výjavy na stélach, kameňoch, papyroch v kolískach civilizácie vidíte obdobia, kedy ako vlny sa otázka vzťahov medzi rovnakým pohlavím vzniesla ako pena na vlne, aby opäť zanikla v hlbinách. Takato vlna postupom času prišla aj v súčasnosti. Opäť sa zvýraznila v boji o prežitie. Zaujímavé, ak sa pozriete na historické udalosti v danom období, keď sa kladie otázka homosexuality do popredia myslenia, zbadáte prebiehajúce zmeny v ekonomike, svetonázoru a sociálnom vývoji a v snahe zanikajúcej vládnucej vrstvy udržať si moc. Akoby táto otázka spolužitia človeka s človekom bez ohľadu na pohlavie bola cieľom úsilia človeka.
Chce to len jedno jediné, pre mnohých možno neznáme slovo, pojem,myšlienka
to je tolerancia, pochopenie pre iného…
nie nenávisť, ktorá očiam zakrýva skutočný svet.
Nie, moja predstava je človek plný života, človek s fantáziou, človek schopný citu a poznajúci lásku

kelley

Doktor Plzák sice kdysi říkal něco v tom smyslu, že ženu by si mohl vzít jenom chlap – cvok a stejně to chlapi dělají 🙂 A jestli máš na mysli homosexuální páry, tak samozřejmě není pravda že by homosexuálů bylo víc než kdy jindy. Bylo je a bude jich v populaci vždycky zhruba 4% – tak to prostě v přírodě je, bez ohledu na názor kteréhokoliv náboženského „myslitele“ nebo jakéhokoliv politika. Akorát se o nich teď víc mluví, protože se to hodí jako zástupný problém k odvedení pozornosti od skutečně důležitých věcí… Doplňuji – dnes jsem ve zprávách slyšel, že se v našich tocích začaly objevovat oboupohlavní ryby – vlivem hormonální antikoncepce, která se dostala do vody. Má to vliv i na člověka. Takže tohle by mohlo mít jistý negativní vliv…

mosoj

Do budoucna to tak nějak bude. Nedávno jsem četl článek jak vědci biologové již umí vyrobit kmenové buňky z buněk kůže člověka. Budou tedy umět vyrobit vajíčko i ho oplodnit. Nyní se pracuje na vývoji plodu mimo ženské tělo.
Takže do budoucna nebude problém aby měl pár mužů svoje vlastní dítě. Totéž platí pro ženy.
Počítá se totiž s tím, že muži v budoucnosti ztratí potenci!

dubraro

Nevím jak to bude v budoucnosti, ale v minulosti v „primitivních“ společnostech to tak bylo. Scházeli se jen při předání úlovku a k sexu. A připadá mi to docela praktické.

anonym

Tohle mě nikdy nenapadlo,ale určitě tomu tak nebude.

zjentek

Pokud budu vycházet z toho, že s kámošem jsem si za devadesát let pokecal vždycky lépe, než s kteroukoliv kámoškou, pak je to VELMI pravděpodobné!

Těch konvencí ve spojitosti se sňatkem, které vymysleli (ne-li nám přímo nadiktovali) Židé, těch už by se normální lidé měli pomalu začít zbavovat.

Ovšem nemám sebemenší tušení, jak by spolu žili od přírody rivalitní ženy.
Ale i tato jatka by zřejmě byla možná.
A pro takové, kteří do tohoto stádia určité inteligence ještě nedozráli: s výchovou to nemá co do činění!

Arne1

Doufám že ne, nevidím v tom žádný důvod

richardad

Asi narážíte na to, že po rozvodu nebo ve vyšším věku nemají někteří lidé na to, aby utáhli sami byt, anebo sami nechtějí být, tak se nakvartýrují k někomu, nejčastěji do rodinného domu, který většinou bývá velikostí nad možnosti jedné osoby. Tak žijou výměnou za pomoc s údržbou domu a zahrady. Takových lidí, co při trávení volného času dávají přednost kamarádům, kamarádkám před opačným pohlavím, je dost. Neplatí to univerzálně. Tento trend je proto, že se ztrácí význam rodiny. Dříve tito lidé zůstávali v rodině, v současnosti si musejí hledat někoho, kdo je k nim blíž.

Lidé žijí více osaměle proto, že svět se příchodem internetu změnil. To co se dříve vyřídilo osobně, se dnes dělá přes internet. Mladí mají stále méně osobních kontaktů s lidmi a ani neumí navazovat kontakty. Ubývá příležitostí k seznámení. Na vesnicích bývaly dožínky a různé slavnosti nejméně 4× do roka. Ve městech není nic. Když tak se dozvíte z internetu, že se něco konalo. Dříve se dalo seznámit kdekoliv ve frontě, v bance, na poště v knihovně, na náměstí. To v současnosti padlo. Proto přibývá lidí, kteří si připadají jako cizinci na tomto světě a vyhlašují, že chtějí zůstat sami, aby nevypadali hloupě, když se jich někdo ptá, proč jsou sami. Nakonec tomu uvěří. Je třeba se přizpůsobit nové době. Zjistit si, kam chodí, nebo kde se vyskytují ženy jejich srdce.

KateBeckett

Záleží na tom, co komu vyhovuje. Mě například to, že jsou spolu ženy vadí, kdežto u mužů ne…

pgk

Už v Janus Report konstatovali, že se oddělily dva typy žen, domácí a kariérní (H-women a C-women). Zatímco domácí se chovají „jako ženy“, u kariérních je k sexu velmi podobný vztah, jako jsou mužské postoje a strategie. Je tedy možné, že vznikne typ heterosexuální androgynie, kdy se sice bude dodržovat zájem o „to, co nemám“, ale „jako lidi“ si budou mnohem lépe rozumět i heterosexuál­ní páry.

https://sexual-communication­.wikispaces.com/The+Ja­nus+Report

Tajemný host

V budoucnu nejspíš vymře lidstvo.Nejsou to jen prázdná slova.Rozvodů přibývá,ženy se vázat nechtějí,války,ka­tastrofy a jiné stále pokračují a ženy prudce ztrácejí důvěru k mužům.Je více a více svobodných matek.Mnoho můžu má problémy s erekcí a plodnosti.Prostě nejideálnější podmínky pro nastolení muslimské vír.Alespoň tak je to psané v knihách a proto jsou v Evropských zemích.Zatím neúspěšný pokus,ale kdoví jak to bude dál.Jejich plán je obsadit Německo a začít šířit víru v Rusku

luckykubrt

Podle Bible tu zůstanou pouze muži, kteří milují své manželky. Bůh Jehova nenávidí násilí ani ty, kteří milují osoby stejného pohlaví. Takové soužití je nemorální a nenormální. I když Bůh takové věci připouští nemá to žádnou budoucnost. Právě naopak… září nám Boží světlo dokud nebude pevně založen den, kdy bude ničemný ze země odstraněn. Je to jejich věčná škoda.

PANÁD

Nu nevím jestli ........ale zaujala mne ta poznámka, že muži ztrácejí potenci a budeme mít málo dětí.
A tak mne napadlo: JEŠTĚ, ŽE MÁME CIKÁNY!!!

Filosof

Stejně jako teď existuje alespoň menšina homosexuálů, tak v budoucnu bude existovat alespoň menšina heterosexuálů. Homosexualita je jen úchylkou pohlavního pudu.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Nuk nuk

luckykubrt: Ono je to v tom Zjevení malinko jinak.

luckykubrt

Možná v nějakém upraveném ano. Jehova Bůh je však neměnný. 🙂

hapiky

Proč se o vás říká, že provozujete tzv.grupáč?, neboli míchání krve?

luckykubrt

Protože to jsou nestydaté lži, které šíří závistiví lidé. Člověk, který věří v Jehovu by měl žít mravně čistým životem. Je sice možné, že některý jedinec podlehne tomu pokušení, ale určitě ne organizace jako celek.

anonym

To nemůžeš vědět.

luckykubrt

Pokud člověk žije podle toho, co káže tak to vědět můžu. 😉 Já třeba se snažím žít podle desatera přikázání. A určitě spousta lidí taky.

anonym

Ne nemůžeš. Tvá nesmyslná víra ti nedává tu schopnost vidět do hlavy někomu jinému, anebo vědět, co se kde ve světě děje, ačkoli tomu samozřejmě můžeš zase věřit, protože ty rád věříš v nerealné věci.

PS: Jednou jsi mi v diskuzi psal, že věříš v to, že máš mozek.

luckykubrt

Teoreticky je vyloučené, aby ho žijící tvor neměl. Snad kromě víru a bakterií, ale ti zase neumějí psát na počítači. :D Jestli to tak funguje v praxi nevím. Je možné, že ho počítačový vir má ? Bylo by to reálné, kdyby do programu například zasahoval Bůh ? Je jedna věc mozek mít a druhá věc ho používat. Podle výzkumu vědců ho známe a využíváme maximálně na 10–20% (podle toho se asi měří IQ, kde 1% = 10 IQ). Já jsem dosáhl 130 IQ. Mám ho tedy nebo ne ?

anonym

Neeeeeeeeeeeeee!

To je naprostá hloupost, a je tu snadno vidět, jak hloupý si, a jak se sebou necháváš manipulovat.

Mozek využívá každý člověk na 100% (kromě tebe, když se podívám, jaké rakovinotvorné věci tu píšeš). To nebyl žádný vědecký výzkum, ale jen hloupý příspěvek, který si viděl někde na facebooku, nebo jiných stránkách, který má právě hloupé lidi jako ty donutit si říct: „Ano, přesně tak, kdyby lidé používali mozek na 100%, bylo by to úžasné, nikdo nemá ani ponětí, co by jsme dokázali“.

A nebo byl jen autor příspěvku idiot, a pochopil to špatně, tím oblbuje lidi, jako ty. Protože mozek se využívá třeba 10% jen na nějakou danou činnost, nikoli na vše, co momentálně dělá, to je naprostá hloupost a naprostý nesmysl.

Jen lidé, kterí využívají mozek na 10–20% si myslí, že člověk využívá mozek na 10–20%.

Takže ne, podle toho se IQ neměří. Protože jinak by jsi ty měl IQ 13–26.

Chápeš? Když bys znal ještě nějakého dalšího idiota, co na tenhle „nefakt“ věří, vysvětli mu to, uděláš tím mnohem víc, než kdyby jsi se modlil k bohu třeba 1000 let.

luckykubrt

No vidíš, že neumíš ani počítat. :P Pokud by bylo 1% 10 IQ tak by to bylo při použití 10–20% rozmezí 100 – 200 IQ (jako je teď mezi geniálními lidmi… nebo chceš snad tvrdit, že jsme už dosáhli ve všech oblastech dokonalosti a není už co vyvíjet ??? ). 😉 To by znamenalo, že při využití 100% kapacity mozku by jsme dosáhli až 1000 IQ. :D

anonym

Umím, ale ty neumíš číst.

Já jsem nikde nezmínil, že je 1% 10 IQ, takže jsi teď počítal úplně zbytečně.

Navíc jsi to nepochopil, protože lidé už využívají 100% mozku, až na tebe, ty snad ani nejsi člověk…

luckykubrt

Opět jen tvůj názor, protože číst umím takže 100% nepravdivý. Je pravdou, že jsem to počítal podle svého odhadu s tím, že člověk nevyužívá 100% svého mozku. Ale znovu se ptám. Opravdu už člověk dosáhl ve vývoji dokonalosti nebo se stále budeme vyvíjet (především v oblasti duchovní, což má souvislost právě s mozkem) ?

anonym

Takže počítat neumíš ty, ne já, skvělé!

Člověk se stále zdokonaluje, to je snad jasné, ne?

luckykubrt

Každopádně tahle diskuze patří spíše k mé nově položené otázce, takže to přenesu tam.

Kura

Jako FGH se projevují jen dva typy lidí, pokrytec (mentální chudák) a nebo ten, který by rád byl s chlapem, ale stydí se a schválně se projevuje jako strašnej borec heterák.
;-P

anonym

To je pouze tvůj hloupý názor. Já bych s mužským pohlavím nikdy v životě nic mít nemohl, hnusí se mi to. A kdybych homosexuál byl, nevidím jediný důvod, proč bych se za to měl stydět, ani teď se nestydím za to, že jsem hetero.

Definici slova „pokrytectví“ snad znáš. Podle mě jsi homosexuál ty, a jen se mě tu snažíš přesvědčit o tom, abych byl homosexuálem i já, protože v obou případech, co jsi napsal, bych podle tebe homosexuál byl, takže jsi hloupý.

Podle čeho bych podle tebe byl „borec heterák“? Lesbičky mě vzrušují mnohem více, než „normální“ ženštiny, to ze mě nedělá borce.

Abcdefgabc

Přestaň se hněvat, vzdorovat a ty negativní emoce zahod. není důvod lhát a ani nebude ,!