Broukk

Kde koupit snubní prsten? A je lepší zlatý nebo z bílého zlata?

Ahoj, rozhodujeme se nad prstýnky a potřebovali bychom trochu poradit, nějaké tipy, přátelé?

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste své bydliště., můžete třeba koupit prsteny ny i v jiném městě. Nejlepší je kamenný obchod. Určitě budete mít z čeho vybírat. . Každý má jiný vkus.

Které zlato je lepší? Záleží na vás Co vás zaujme na první pohled?.

Zkuste se podívat do odkazu na stárnku Zlato levně. Je hodně doporučovaná na jiných stránkách, kde jsou stejné dotazy.

http://www.zla­tolevne.cz/

Další odpovědi
Bob2

Ahoj, ahoj ve spolek, my jsme s manželkou preferovali bílé zlato, manželce se to víc líbí a já si pak nepřijdu tak staromódně ze žlutého zlata, ale někomu se to může líbit. Důležité hlídat velikost, sice se prstýnek dá potom zmenšit či zvětšit, ale to jsou komplikace navíc, jinak bílé zlato na snubáky jasná volba! Osobní zkušenosti ukazují, že až většinou ty dražší začaly plnit naše představy a přání.

tyna.ryglova

Ahoj, my máme snubní prsteny z https://www.sper­kyleclay.cz/63-snubni-prsteny a moc se nám líbí. Jsou z chirurgické oceli, kterou chtěl manžel. Já jsem sice chtěla bílé zlato, ale on byl zásadně pro chirurgickou ocel, tak jsem nakonec souhlasila.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

xNatalkax

My jsme taky měli trochu dilema. Kloudně jsme nevěděli, jestli bílé zlato nebo žluté, jestli složitější nebo jednodušší. „Broukk“ radím, aby jsi si projel internet a tam toho je mraky, nám toho hodně pomohlo, veškeré portály a podobně, tam získáš inspiraci a pak si buď vybereš na netu a nebo získáš představu a pak půjdeš ke zlatníkovi a on Ti třeba na zakázku něco vytvoří.

Gaba1

My taky pořád váháme jakou „barvu“ vlastně snubních prstýnků chceme. Člověk by neřekl, že to může být tak zapeklité, přitom jsou i těžší rozhodování :D

Saris

Zdravím, nyní mám zkušenost s pořizováním snubních prstýnků. Měli jsme s přítelem jasno, že chceme prsteny z bílého zlata, žluté se nám moc nelíbí. Dlouho jsem brouzdali na internetu, ale nic nevybrali a pokud ano, ceny byly příliš vysoké. Pak jsme zašli do kamenného obchodu k Rýdlovi a tam jsme tedy konečně vybrali. Má tam opravdu velký výběr luxusních, originálních prstenů a není nad to si je vybírat osobně v prodejce než přes internet.

Broukk

Ahoj pánové, díky za odpovědi. Jj, kamenný obchod je asi nejlepší, ale nějak jsme si zatím nemohli vybrat a tak jsme zabrousili i takhle na internet, i když osobně, bych taky chtěla asi z kamenného. Manželovi je to jedno. S tou velikostí máš naprostou pravdu, sestra nechávala zmenšit a trvalo to docela dlouho, naštěstí to byl jen ten zásnubní prsten, že nebylo až tak spěchat, svatba je až za několik měsíců.

Terula

Moc se mi líbí odpověď Bob2, máš pravdu, ty dražší až nám přicházely k chuti, ale taky to tak nemusí být vždy a se vším, ale je to tak často. My jsme si teda nakonec (kupodivu – ano, i my jsme si opravdu vybrali) na stránce beem.cz a ta se nám teda moc líbí. Fakt jako, v poho prstýnky a jednání a takhle, vše v poho. Takže další věc – prstýnky – odškrtnuta v seznamu svatba.

Kvetina888

Ahoj, i my jsme si vybrali na stránce beem.cz, opravdu se mi líbí styl těch prstenů tam. Takže jukni a uvidíš, snad si vybereš taky a taky budeš spokojený/á. Tak hodně štěstí.

Emuska

Jo? Už dvě říkáte, že beem.cz je v pohodě? No tak to je supééééér! Zrovna jsme tak pokukávali a moc se nám tam taky líbily, jen nemáme moc s tímhle zkušenosti, skvělééé!! :)

DomcaJe

Poslušně hlásím, že za nás tato stránka taky O.K.! Výběr dobrý, spolupráce dobrá, vše v naprostém pořádku, jak to má být.

Emuska

Díky za potvrzení, to se pak hned snadněji vybírají snubáky, když nejsme ničím limitováni a víme, že je vše v pohodě, díky, díky.

Kamula

Vypadají prstýnky z této stránky stejně jako na obrázcích? Jsou poctivě udělané? Díky za odpovědi!