Jsou v nebi pěkné holky?

Bojím se aby tam nebylo moc mrtvo.

Odpovědi
anonym

Myslím, že v nebi budou bezpohlavní tvorové.Kdyby tam byly ženy a muži, tak se tam bude hřešit a pak už by to nebylo nebe.

gecco

Nevím – já si plánuju spíš pekelnej mejdan s holkama, který maj čerta v těle…
😉

anonym

Tam je fakt mrtvo,pěkný holky tam určitě nebudou.

anonym

V nebi jsem sice „ještě“ nebyl, ale co pozoruji na Zemi, určitě tam, v tom nebi, bude mnoho krásných dívek a žen!

led

Páni, ak chcete užívať, ostaňte radšej na Zemi.
V Nebi vás čaká blahoslavená nečinnosť, striedmosť myšlienok i činov, sem tam prerušované božími hrami na Nebeské vojsko, to archanjel Gabriel zatrúbi, všetci aj bývalí muži aj bývalé ženy, dokonca i bývalé deti si musia nastúpiť do šíku a tváriť sa ako búrkový mrak (občas tieto nástupy a Božie manévre vídať na oblohe), dokonca sa pri tom aj zapotia a potom nám zavlažujú lúky, polia.
A Peklo?
Čerti, čertice zas odpovedajú svojimi hrami, váľaním hôr, strhnutím striech vetrom, dvíhajú vlny a zaplavujú brehy… Hriešnikov varia, topia, ba dokonca aj k erotickým hrám nútia. A čo najhoršie, strach spomenúť, Duša človeka hriešnika tam musí pracovať!
Teraz v Pekle už zavádzajú aj internetové linky, učia hackovať Nebo,…
Slovom krásne je na Zemi a ostaňme tu čo najdlhšie

lexx

asi budou, například andělé ale to jsou bytosti duchovní a bezpohlavní

bububabu

A ty jsi si tak jistý že se do nebe dostaneš? Miluješ Boha a jsi pro něho rozhodnutý??
Tak hezké holky jsi ještě nikdy neviděl jaké jsou v nebi, ale nejsou tam pro tvůj chtíč.

zjentek

tož v moravskoslezskem nebu su fajne děvuchy, ale často aj dobre kur.vy ;q

anonym

Dudu, netrpíš nějakou tou sexuální úchylkou? 😁