Avatar uživatele
maruš

Rýma z alergie.

Dcera má nyní většinu dne rýmu ,asi alergickou.Je dospělá,nikdy na nic netrpěla a ani nebyla na vyšetření.Nee­xistuje nějaká"babská"ra­da,co by pomohlo nebo alespon ulevilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

inhalace i spreje uleví, ale jen krátkodobě. V lékárnách je volně k dostání lék na alergie s názvem Zyrtec, ten zabírá spolehlivě.
Doplňuji:
blbec jsem zapomněl prozradit parádní přírodní účinnou kúru, kterou mi poradil léčitel. Pokud má ráda pivo, jeho pravidelné pití pomáhá na alergii přímo zázračně! ALE: jen desítka a nesmí se ho vypít více než 1/2 piva denně. Funguje to, sám tuhle „pivní kúru“ v období alergií s radostí praktikuju, jelikož lékům, jako je Zyrtec, se raději vyhýbám.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nesouhlasím s „panenka“. Již jednou jsem na to upozorňoval. Physiomer nemá s mořskými
řasami nic společného. Je to vyčištěná mořská voda jako i odtatní značky mořských vod.
Zde je jeden z popisů :
http://physio­mer.cz/nazory-odborniku.php

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nenapadá mě bohužel nic jiného,než aby se pokud možno vyhýbala slunci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kazisvět

Doporučuji do nosu několikrát denně spray s mořskou vodou. Dělá se jich větší množství, v lékárně určitě poradí. Určitě se ji uleví.
Jinak zvažte návštěvu alergologa. Bude pro další léčení lepší, když budete vědět, zda je to alergický problém nebo ne.
Uvedenou mořskou vodou však nic nezkazíte, i kdyby se o alergii nejednalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já mám doma nosní sprej PHYSIOMER je to sprej z mořských řas je to opravdu velmi výborný nosní sprej doporučuji vyzkoušet.A nebo dejte si ohřát vodu vylejte do misky do té vody nalejte alpu zakrýte si hlavu ručníkem tak aby jste vdechovala tu alpu.Pokud by vám ani tohle nepomohlo doporučuji vám navštívit Alergologii kde vám pak určitě pomůžou.
Doplňuji:
Ano Mosoji máte pravdu ted jsem se dívala na Physiomer kde je skutečně napsáno nosní čistící sprej.Omylem jsem si to spletla s nosním sprejem Allergodil který jsem nedávno kupovala mé dceři a to už je nosní sprej z mořských řas tak se omlouvám .I tak oba vyzkoušejte věřím že budete spokojená.

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Rozhodně doporučuji navštívit alergologa. Kdyby to skutečně byla alergie, měla by se léčit, aby se nevyvinulo průduškové astma (což se samozřejmě nestává vždycky, ale stát se to může).

Jinak v lékarně poradí, co koupit na zmírnění příznaků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

zajít na alergologiii já jsem taky měla a zjistila jsem že mám Alerii skoro na všechno co de akorát na jídlo ne
jinak pokud je to alergie na pil tak vždy když příde z venku at si opláchne obličej
a ruce pokud je to alergie na srst to samé

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2608 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek