JájsemRaibek

Může klíště nakazit druhou osobu?

Dnes jsme se bavili práci o tom, zda může klíště nakazit druhou osobu. Nebyli jsme si jisti.
Muž jde v přírodě na wc a jak je u toho křoví, spadne klíště a přisaje se na jeho pohlavní orgán. Večer příjde domů a má s manželkou sex, kdy se to klíště (odsaje, ošoupe) prostě odpadne a přisaje se manželce do vagíny.
Je to možné? Přežilo by uvnitř to klíště? Mohlo by manželku nakazit?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jde o typický příklad koloběhu klíštěte. Přisaje se manželce do vagíny, druhý den se přisaje sousedovi na penis, pak přeskočí na jeho manželku a od ní se vrátí původnímu majiteli.

Další odpovědi
mosoj

Jasně že ano.
Ono není blbé. Ono by vylezlo. Jedině že bys ho rozšťouchal, ale ono je odolné. Odolnější než pyj.

hanny 2

Určitě.Dokonce vím,že když odstraníte klíště ,kterého se jen dotknete,neumyjete si ruce a protřete si infikovanou rukou oko,nakazíte se přes sliznici oka také!

gecco

Jestli by klíště přežilo ve vagíně nemám tucha, ale rozhodně může nakazit i další osoby, nejen tu první, která si je donese z lesa…
😉

anonym

Určitě ano,byl jsem svědem,kdy moje bývalka ani klíště neměla a onemocněla klíšťovou encefalitidou ,kterou dostala jen z klíštěcí nymfy,kterou ani skoro nevidíš,klíště neměla a nymfu smyla údajně dle doktorů z těla při sprchování,pak dostala 40tky horečky a jela houkačkou do špitálu,kde jí museli dělat rumbálku do páteře,ale přežila.

ReHu

Měl jsi někdy na sobě zakouslé klíště?
Věř, že bys asi tebou popisovaný sex neměl.

nejlulu

myslim že jo

Ahmed Ahmed

Ne!!!

belinda3072

I adored every minute of it, and I've bookmarked your website so I can read any new content you publish fnaf game.

gecco

Emefej – takže i klíště je větší, než mercedes – jede v tom půlka vesnice…
😉

briketka10

Jugare

lumbální punkce – tedy lumbálku :)

anonym

jojo,to je písmenko fuč