mosoj

Jak se u počítače může dostat oboustranný zápal plic ?

Dnes mně byl diagnostikován.
Doplňuji:
Jo, jo čajíček nestačí, nasazena antibiotika. Uvidíme, snad nebudu muset do špitálu. V životě jsem nic takového neměl. Zřejmě to souvisí s tou imunitou.

Nejlepší odpověď
anonym

Narušená imunita je prevít, mosoji. Drž se, vylež to a poctivě ber léky. Po antibiotikách nezapomeň nasadit nějakou očistnou kúru, abys tělo vyčistil od jejich následků. Já se s tímto problémem setkala loni na závěr roku a poprvé jsem uvažovala o tom, v čem mi ta antibiotika pomohla, když mi na druhé straně dalo tolik zabrat zbavit se jejich následků . V lékárně Ti poradí a rychleji se postavíš znovu na nohy.

Další odpovědi
Andělé

No,pane jo. Také si myslím,že to souvisí s imunitou…
Mosoji,moc Vám držím pěsti,abyste se z toho v pořádku dostal.
Opatrujte se a držte se!
Dejte nám prosím průběžně vědět,jak se daří,děkuji.:-)

briketka10

ale, ale tos asi hódně větral néé, jako já jsem taky nastydlá, ale zatím jen kýchám a smrkám..
ták rychle co ještě děláš u PC zalez pod peřinku, teplý čajík s medem a citronkem, vyčurat a spát !!
Doplňuji:
redy mosoj je už pán v důchodu už by měl v tý posteli dávno ležet !!

ten který je

Možná je to oslabenou imunitou a když si vezmeš to střídání teplot venku,tak to může být příčinou.Držím palce a přeji brzké uzdravení!

redy

No nechci strašit,zápal je nebezpečný,kolik Vám je let.jak se zde píše chce to peřinku čajíček a kulírovat.
Přeji brzké uzdravení,

Damiana

Kamarád si uhnal kdysi také oboustranný zápal plic a natočil s ním senza biják!
Je to určitě kombinace oslabené imunity + to divoké jaro a doslova aprílové počasí. Změny teplot. Jen co se člověk zpotí, zafouká větřík a je to raz dva. Jestli jsi nepřecházel nějaké ty chřipajzny, pak to dostane větší grády. Přeji brzké uzdravení bez dalších následků. K antibiotikám doporučuji popíjet protizánětlivý čajík z nastrouhaného čerstvého zázvoru s medem a citronem. Je vynikající a určitě pomůže. Držím palce! 🙂

Michal Kole

Zápal plic je jiný název pro zánět plic. Asi nějaká bakterie kterou Vám přinesla návštěva nebo kouření.

hanny 2

Mosoji také můžeš mít ten zápal plic virového původu,v takovém případě se ale užívají antivirotika.Pří­činy mohou být i jiné – http://www.mo­jeambulance.cz/Stran­ky/lekar-radi/zapal-plic.aspx

Conchus

Zápal (zánět) plic, tzv. pneumonie je infekční onemocnění. Počítač nemůže infekci tohoto druhu přenášet. Někdo na vás naprskal a vy nezvyklý kontaktům s reálnými osobami jste to chytl. V budoucnu trochu pohybu na čerstvém vzduchu a více kontaktů s lidmi. To se pěkně promoříte a nebudete tak náchylný.

briketka10

no s tou Tvou imunitou jsem obeznámena tak antibiotika koukej využívat podle rady a abys do toho špitálu nemusél jasnačka :D
taky jsem nikdy zápal plic neměla ☹