Avatar uživatele
mosoj

Jak se u počítače může dostat oboustranný zápal plic ?

Dnes mně byl diagnostikován.
Doplňuji:
Jo, jo čajíček nestačí, nasazena antibiotika. Uvidíme, snad nebudu muset do špitálu. V životě jsem nic takového neměl. Zřejmě to souvisí s tou imunitou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Andělé, hanny 2, anonym, redy, Damiana, anonym před 4363 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Narušená imunita je prevít, mosoji. Drž se, vylež to a poctivě ber léky. Po antibiotikách nezapomeň nasadit nějakou očistnou kúru, abys tělo vyčistil od jejich následků. Já se s tímto problémem setkala loni na závěr roku a poprvé jsem uvažovala o tom, v čem mi ta antibiotika pomohla, když mi na druhé straně dalo tolik zabrat zbavit se jejich následků . V lékárně Ti poradí a rychleji se postavíš znovu na nohy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

No,pane jo. Také si myslím,že to souvisí s imunitou…
Mosoji,moc Vám držím pěsti,abyste se z toho v pořádku dostal.
Opatrujte se a držte se!
Dejte nám prosím průběžně vědět,jak se daří,děkuji.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

ale, ale tos asi hódně větral néé, jako já jsem taky nastydlá, ale zatím jen kýchám a smrkám..
ták rychle co ještě děláš u PC zalez pod peřinku, teplý čajík s medem a citronkem, vyčurat a spát !!
Doplňuji:
redy mosoj je už pán v důchodu už by měl v tý posteli dávno ležet !!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Možná je to oslabenou imunitou a když si vezmeš to střídání teplot venku,tak to může být příčinou.Držím palce a přeji brzké uzdravení!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

No nechci strašit,zápal je nebezpečný,kolik Vám je let.jak se zde píše chce to peřinku čajíček a kulírovat.
Přeji brzké uzdravení,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Kamarád si uhnal kdysi také oboustranný zápal plic a natočil s ním senza biják!
Je to určitě kombinace oslabené imunity + to divoké jaro a doslova aprílové počasí. Změny teplot. Jen co se člověk zpotí, zafouká větřík a je to raz dva. Jestli jsi nepřecházel nějaké ty chřipajzny, pak to dostane větší grády. Přeji brzké uzdravení bez dalších následků. K antibiotikám doporučuji popíjet protizánětlivý čajík z nastrouhaného čerstvého zázvoru s medem a citronem. Je vynikající a určitě pomůže. Držím palce! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Zápal plic je jiný název pro zánět plic. Asi nějaká bakterie kterou Vám přinesla návštěva nebo kouření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Mosoji také můžeš mít ten zápal plic virového původu,v takovém případě se ale užívají antivirotika.Pří­činy mohou být i jiné – http://www.mo­jeambulance.cz/Stran­ky/lekar-radi/zapal-plic.aspx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Zápal (zánět) plic, tzv. pneumonie je infekční onemocnění. Počítač nemůže infekci tohoto druhu přenášet. Někdo na vás naprskal a vy nezvyklý kontaktům s reálnými osobami jste to chytl. V budoucnu trochu pohybu na čerstvém vzduchu a více kontaktů s lidmi. To se pěkně promoříte a nebudete tak náchylný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

no s tou Tvou imunitou jsem obeznámena tak antibiotika koukej využívat podle rady a abys do toho špitálu nemusél jasnačka :D
taky jsem nikdy zápal plic neměla ☹

před 4363 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek