Wortygen

rýma a zarudlé oči

Co dělat , když někdo pořád „smrká“ a má strašně zarudlé oči?
Doplňuji:
Nemá to nic společného semnou :)

Odpovědi
badisko

Pokud je to ryma tak se neda nic moc delat…ucine leky na rymu nejsou ..proste pockat nez ryma ustoupi …pokud ale trva dele 2–3 tydny bylo by moudre navstivit otorinolaryngologa …na rymu pomuze treba vincentka ve spreji nebo podobne veci ..s ocima toho clovek taky moc nenadela ..pri rezani a zarudnuti pomohou napr..ocni kapky vizine ..ale taky jak u koho…:D…
Doplňuji:
no muze to byt i alergie ..ta se muze rozvinout kdykoliv a vjakemkoliv veku…a tak je taky dobre navstivit lekare

Funna

jestli je to dlouhodobý stav…tak navštívit alergokologa…

Adriana123

možná zkusit alergologii, ale prozatím, na rýmu bych použila https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/bru­mare-1mg-ml-nosni-sprej-nas-spr-sol-1x10ml-10mg/
a na oči Hyal drop kapky :)

Esterkaa

Dobrý den, pracuji v zakouřeném prostředí a po práci mě vždy pálí oči. Ráno bývají nateklé. Máte s tím někdo zkušenosti? Myslíte, že by na to pomohly kapky??

Saruliiik

Já jsem jedno léto dělala číšnici v kuřácké restauraci a už nikdy víc. Doteď pamatuji, jak mi ten kouř v očích po pár hodinách dával zabrat. :(

VendulkaV

Doporučuji tyto kapky https://www.be­nu.cz/hyal-drop-multi-ocni-kapky-10ml Používám je a jsou moc dobré. Četla jsem, že uleví i od podráždění kouřem.