VanEgg

Jak bojovat s rýmou ?

Od včerejška mám pořád ucpaný nos. Jak nejlépe rýmu přemoct ?

Nejlepší odpověď
Drap

Teplo a spousta horkého čaje. Na ucpaný nos použít inhalace, třeba s bylinkami.

Další odpovědi
annas

Udělat si roztok vlažné vody se solí. Namočit do něj tampon a nosní dírky si vytírat. Zabírá rychle.

Jinak se zkuste podívat do odkazu, zda vám nebude vyhovovat některá z dřívějších rad. Jsou na několika stránkách. Vybrala jsem některé.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rychle-a-bez-leku-zbavit-rymy
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nahla-ryma-co-pomuze
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rychle-muzu-zbavit-rymy-predem-dekuji-za-odpoved

Michal Kole

Přírodně: česnek, med, zázvor – mořská voda v lékárně
Chemicky: Paralen

redy

Jak bojovat? se vší silou,ovoce zelenina hlavně česnek,
Taky je dobrej doktor, no kamarádka měla rýmu a až na ucpanej nos prej dobrý,no a teď leží v nemocnici s prasečí chřipkou ani nevíme jak na tom je
Nechci strašit jen varovat..
Doplňuji:
Omlouvám se za svoji blbost :Rýma — chřipka ,jsem to nějak pomíchala

adal alkybok

Rozmíchat v teplé vodě sůl a srkat ji nosem. Teplou i slanou kolik sneseš. pokud máš zanesené dutiny a je to chronické zbaví tě toho 14-ti denní půst.Ale v létě.Teď to není ono.

justjoke

Taky pomáhá namáčet lokty do horké vody. -.-

anonym

Mně nejlépe pomáhá hned v začátku rýmy (když mám pocit vysušené sliznice) začít do nosu stříkat Vincentku ve spreji. Jsou i spreje s mořskou vodou se stopovými prvky, ale Vincentku si mohu průběžně doplňovat. Také cenově vyjde daleko levněji.

Conchus

14 dní smrkat a pak to přejde (někomu stačí jen 2 týdny)

cochee

Trpělivostí.

hezky_kolac

za mne RYMASTOP. Koupíš ho v každé lékárně za stovku. Je to bylinný nosní sprej a tímpádem ho můžeš užívat dlouhodobě :)

domanska

Pořádně vyležet, být v teple, velký příjem tekutin (bylinkové čaje, zázvorový čaj) a v případě ucpaného nosu buď inhalace (ty mi sice moc nepomáhají, ale je to individuální) nebo skočit do lékárny pro kapky. Ale tady pozor. Je dobré koukat na složení a neužívat déle jak týden :) Doporučuji Nasic – šetrný k nosu, nepálí, protáhne :)

annas

Udělat si roztok vlažné vody se solí. Namočit do něj tampon a nosní dírky si vytírat. Zabírá rychle.

annas

Jinak další rady.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=r%C3%BDma