hanculka

zarudlé červené oko

Včera večer asi kolem šesté jsem zjistila, že mám úplně rudé pravé oko. Říkala jsem si že to do rána zmizí, ale nic. Mám to až do teď. Večer jsem mi tam dali mastičku a dnes během dne kapky.
Může to být spojeno s tím že mám nateklý bolavý krk, či nevíte co by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
badisko

Muze to byt hafo veci ..ale nejspise jen podrazdene ..od ciziho teliska ..rasa ..atd nebo jen zvyseny tlak v oku …pockej pokud to neustoupi navstiv lekare (pokud nosis ocni cocky muze to byt …plisen a zase podrazdeni pripada take v uvahu ) …od krku to nejspise nebude …
nevim proc je tady kategorie …nemoci ..stejne vas odkazeme na lekare …

Další odpovědi
dhampir

zánět v oku či zánět spojivek ale souhlasím s badiskem měla bste jít s tí k lékaři

Hamon

Rozhodně zajdi k doktorovi. Dost možná to bude banalita, ale proč riskovat poškození zraku nebo dokonce trvalé oslepnutí?

beskydy38

Dobry den jednat se muže o zanět oka mužete se ozvat?

Adriana123

Ano, určitě zajděte k doktorovi