ki-qi

Alergie ale na co??

Dobrý vecer dva dny po sobe kdyz se vecer vysprchuju na brise,ramenech,lo­patkách a krku se mi objeví takové pupínky co vypadají jako kopřivka nwm co by to mohlo být . Dnes jsem zkusila se jeno opláchnout vodou a zase . Do rána to ale vždy zmizí. Nevíte někdo co by to mohlo být ?? Četla jsem ze je i alergie na vodu a mam strach že by to mohlo být ono.
Doplňuji:
Vodu máme z naší studny.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak se zkus

  • jeden večer nesprchovat
  • použít jiné mýdlo (sprchový gel…)
  • po osprchování použít jiný krém (olej…)

___
Ale – pokud je to teprve druhý večer – nezměnila se kvalita vody?

Další odpovědi
zzzzz

To může být na vodu, i na sprchový gel, na opalovací krém, nebo na prací prášek , či aviváž ve kterém je vypraný ručník.

Ta voda je málo pravděpodobná, není to alergie přímo na vodu, ale na něco v ní.